0

Taislius augyminis, III tomas (su CD)

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 38,99 €
Kaina knygyne: 48,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Taislius augyminis, III tomas (su CD)

  • Leidėjas: Lietuvių kalbos instituto leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 23x35, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094111594

2020-10-31 38.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Taislius augyminis, III tomas (su CD)" aprašymas

Šia knyga "Taislius augyminis, III tomas (su CD)" baigiamas skelbti originalia rašyba žemaitiškai parašytas Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos (1771-1849) botanikos veikalo Taislius augyminis (Augalų sistema) rankraštis.


Knygoje spausdinamas rankraščio, saugomo Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (f. 124 - 7), 777-980 psl. perrašas, o pridedamoje kompaktinėje plokštelėje skaitytojai ras skelbiamos rankraščio dalies faksimilę.


"Taislius augyminis" - pirmas autentiška rašyba publikuojamas J. Pabrėžos rankraštis. Tai ne tik fundamentalus šaltinis lietuvių kalbos istorijos, terminologijos raidos tyrinėtojams, lietuviškojo botanikos mokslo istorikams, bet ir įdomi knyga eiliniam skaitytojui.

Parašykite atsiliepimą apie "Taislius augyminis, III tomas (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Taislius augyminis, III tomas (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Jurgis Ambraziejus Pabrėža. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgis Ambraziejus Pabrėža su knyga Taislius augyminis, III tomas (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Taislius augyminis, III tomas (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Ambraziejus Pabrėža. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Taislius augyminis, III tomas (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Taislius augyminis, III tomas (su CD)" perkama kartu