ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Taisyklingo kvėpavimo elementorius dainininkams, kalbėtojams

3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Taisyklingo kvėpavimo elementorius dainininkams, kalbėtojams" aprašymas

Patarimų ir rekomendacijų leidinys studentams, meno saviveiklininkams, lektoriams ir kitų kalbinių profesijų atstovams, visiems, kurie naudojasi savo darbe balsu (pedagogams, aktoriams, dainininkams), visiems, kurie nuvargina balsą dėl jam tenkančio krūvio. Šis metodinis leidinys parengtas pasinaudojus rusų kalba išleista moksline-metodine medžiaga.


  • Autorius: Romaldas Pečeliūnas
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 106
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955321323

Parašykite atsiliepimą apie "Taisyklingo kvėpavimo elementorius dainininkams, kalbėtojams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Taisyklingo kvėpavimo elementorius dainininkams, kalbėtojams", Romaldas Pečeliūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romaldas Pečeliūnas su knyga "Taisyklingo kvėpavimo elementorius dainininkams, kalbėtojams" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Taisyklingo kvėpavimo elementorius dainininkams, kalbėtojams" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romaldas Pečeliūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Taisyklingo kvėpavimo elementorius dainininkams, kalbėtojams" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Taisyklingo kvėpavimo elementorius dainininkams, kalbėtojams" perkama kartu