0

Taksi Kristaus išpažintis

Internetu: 13,29 €
Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Taksi Kristaus išpažintis

  • Leidėjas: Arkadijus Vinokuras
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094754371

2020-07-31 13.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„Ši knyga nėra patyčios iš tikinčiųjų. Nes giliai tikinčiųjų jausmų įžeisti neįmanoma. Nuoširdžiai tikintieji dėl tikėjimo nežudo. Giliai tikintys gėriu ir meile artimui, nepasidavę žiauriausiems išbandymams, jie ištiesė jam pagalbos ranką. Jie mylėjo savo artimą kaip pati save. „Taksi Kristaus išpažintis" yra skirta visokios kilmės apsimetėliams, veidmainiams, apsišaukėliams tarpininkais tarp Motinos ir žmogaus, minintiems Motinos vardą be reikalo, ar ne taip, Tėve? Ir noriu pabrėžti, kad ši knyga - tikrai ne apie niekada neklystančius, neturinčius ydų tobulus vilniečius bei tobulą Vilnių.
PS. Bet kokioms logikos paieškoms šioje teatrališkoje fantasmagorijoje Velnias kiš savo kanopėtą koją. Kodėl teatrališkoje? Todėl, kad žmogus noriai tiki sugebančiais meluoti, kai nebeturi drąsos išklausyti tiesos.“

Taksi Kristus

„NETURITE GINKLO savigynai nuo absurdo - imkite ir skaitykite. Jei bent pavartėte, o ginklą turite - laikykite užtaisytą, jo prireiks. Nes nebebūsite kaip anksčiau. Nutylėta istorija 4111.parbloškia kaip savivartis perėjoje. Ką bekalbėtų, širdyje jis išliko Joške - taip jį šaukė mama, vadindama iš kiemo namo. Ir kaip visi berniukai vaikystėje, jis norėjo būti vairuotoju..."
Kritikas anonimas

„TIKSLUS TO BALAGANO, kuris vyksta Lietuvoje, įvertinimas. Pretenzija į naują, postgavelišką Vilniaus-Lietuvos koncepciją. Naujoviško sintetinio žanro paieška, galbūt esanti arčiausiai distopijos. Autoriaus pasakojimas lyg laikrodžio švytuoklė: nuo tragizmo link dramos ir farsu virtusio gyvenimo. Graudžiai juokinga."
Kritikas anonimas


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu