0

Pirkėjų atsiliepimai

Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 14.99 SoldOut

Knygos "Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis" aprašymas

Knyga „Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis“ – tai kaustantis pasakojimas apie žinomiausią ir paslaptingiausią religinį riterių ordiną nuo jo susikūrimo iki dramatiško žlugimo.

Tamplieriai buvo turtingiausias, galingiausias ir paslaptingiausias karinis religinis riterių ordinas klestėjęs kryžiaus žygių laikais. Įkurtas 1119 metais, jis gyvavo apie du šimtmečius ir buvo vienas pirmųjų karinių dvasinių ordinų.

Tamplierių istorija apima didžiausią tarptautinį viduramžių konfliktą, tarptautinį finansų tinklą, staigų praturtėjimą ir įtakos didėjimą. O po viso to sekė kruvinas ir žeminantis nuopuolis. Tamplierių istorija paliko paslaptingą kometos uodegą, kurios šviesa vis dar žavi ir traukia istorikus, rašytojus, bei sąmokslo teorijų kūrėjus.

Jeruzalė, 1119 metai. Nedidelė riterių grupė po pirmojo kryžiaus žygio siekia įkurti naują ordiną. Tai Tamplierių riteriai, elitiniai kariai, pasirengę aukoti savo gyvybes, kad apsaugotų piligrimus Šventojoje Žemėje. Per ateinančius du šimtus metų Tamplieriai taps galingiausiu religiniu ordinu viduramžių pasaulyje. Jų legenda gyvuos ilgus amžius.

Knygoje „Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis“ Dan Jones pasakoja tikrąją Tamplierių ordino istoriją. Jis remiasi autentiškais šaltiniais ir sukuria įtraukiantį pasakojimą apie šventuosius krikščionybės karius, kurių herojiškumą ir nuodėmingumą iki šiol gaubia daugybė mitų. Jie buvo griežtai prisiekę laikytis celibato, kovojo prieš islamo pajėgas, sukūrė naujovišką bankų sistemą, buvo saugomi popiežiaus ir ir kovojo su kiekvienu, kuris kėlė grėsmę jų interesams.

Kai galiausiai jiems ėmė nesisekti ir teko trauktis, Tamplieriai susidūrė su žiauriausiomis pasekmėmis. Šimtai riterių buvo suimti, kankinami, žudomi. Jie buvo kaltinami ne tik erezija, bet ir seksualiniais nusikaltimais. Tačiau ar jie tikrai buvo eretikai, artik žiaurios represinės valstybės aukos? Knygos „Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis“ autorius atskleidžia dramatišką riterių istoriją ir pasakoja ne tik autoritetingai, bet ir nepaprastai įdomiai.

„Dan Jones yra linksmintojas, tačiau jis ir tikras istorikas. Retai kada galima rasti taip lengvai skaitomą mokslinę knygą.“
The Times

„Kai kalbame apie energingus viduramžių pasakojimus, D. Jones turi nedaug sau lygių, o „Tamplieriai“ gvildena tobulą temą. Kariai vienuoliai visuomet traukė sąmokslo teorijų kūrėjus ir nors Jones paneigia mitus, jis šiek tiek linksminasi smulkiai pasakodamas apie jų kraugeriškus kryžiaus žygius.“
The Sunday Times

Dan Jones (g. 1981 m.) – anglų rašytojas, istorikas, žurnalistas. Yra parašęs keletą istorinių knygų, kurios tapo New York Times bestseleriais, kuria scenarijus įvairiems TV šou ir serialams.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius


  • Autorius: Dan Jones
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266976

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

Dan Jones pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dan Jones tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis" perkama kartu