⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?

Kaina: 16,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?" aprašymas

Smalsumas iš arčiau pažvelgti į „tamsiąją“ vadovavimo pusę atvedė mus prie beveik 5 metus trukusių mokslinių tyrinėjimų, kurių metu buvo formuluojami probleminiai klausimai, ieškoma atsakymų įgyvendinant tyrimus (daugiausia kvazieksperimentus), diskutuojama, dalinamasi atradimais su mokslininkų ir praktikų bendruomenėmis.

Visas savo žinias ir patirtį apie pavaldinių suvokiamą „tamsiųjų“ vadovo asmenybės savybių reikšmę vadovavimui, jo vertinimui, sąsajoms su vadovavimo stiliais, vadovavimo pasekmėmis bei kilusius metodologinius iššūkius ir atrastus jų sprendinius mes sudėjome į šią monografiją „Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?“. Tikimės, jog ši monografija taps skaitytojų kūrybiniu įkvėpimu tirti mažiau analizuotas vadovavimo psichologijos sritis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Aurelija Stelmokienė, Tadas Vadvilavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Stelmokienė, Tadas Vadvilavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?" perkama kartu