0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?

Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?" aprašymas

Smalsumas iš arčiau pažvelgti į „tamsiąją“ vadovavimo pusę atvedė mus prie beveik 5 metus trukusių mokslinių tyrinėjimų, kurių metu buvo formuluojami probleminiai klausimai, ieškoma atsakymų įgyvendinant tyrimus (daugiausia kvazieksperimentus), diskutuojama, dalinamasi atradimais su mokslininkų ir praktikų bendruomenėmis.

Visas savo žinias ir patirtį apie pavaldinių suvokiamą „tamsiųjų“ vadovo asmenybės savybių reikšmę vadovavimui, jo vertinimui, sąsajoms su vadovavimo stiliais, vadovavimo pasekmėmis bei kilusius metodologinius iššūkius ir atrastus jų sprendinius mes sudėjome į šią monografiją „Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?“. Tikimės, jog ši monografija taps skaitytojų kūrybiniu įkvėpimu tirti mažiau analizuotas vadovavimo psichologijos sritis.Parašykite atsiliepimą apie "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politikos knygos

Aurelija Stelmokienė, Tadas Vadvilavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Stelmokienė, Tadas Vadvilavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tamsiąja triada pasižymintys vadovai: ką apie juos mano pavaldiniai?" perkama kartu