0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tamsioji sąjunga. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 4-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.82 SoldOut

Knygos "Tamsioji sąjunga. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 4-oji knyga" aprašymas

„Tamsioji sąjunga“ – tai jau ketvirtoji L. J. Smith ciklo Vampyrės dienoraštis knyga.
Kai žūsta Elena, blogis Fels Čerčio miestelyje vėl ima siautėti. Klausas, senųjų padermės vampyras, žudo merginas ir Tailerį Smolvudą paverčia vilkolakiu. Elenos dvasios paraginti, Bonė, Metas ir Mereditė į pagalbą pasikviečia brolius Salvatores. Ar pavyks jiems nugalėti pirmapradį vampyrą, vilkolakį ir išgelbėti miestelį? Ar meilė iš tiesų yra nemirtinga?
Elena: auksinė mergaitė, tapo tokia, kokia kadaise svajojo, bet tuo pačiu ir bijojo būti.
Stefanas: gedi Elenos ir ryžtasi bet kokia kaina siekti santaikos su Deimonu. Ima suvokti, kad brolis – ne tik priešas.
Deimonas: galiausiai laimi Eleną. Bet ar jis sugebės pasidžiaugti pergale neregzdamas kerštingų planų prieš Stefaną? Ar įstengs broliai drauge stoti į paskutinį mūšį?
L. J. Smith „Tamsioji sąjunga“, kaip ir kiti šio ciklo romanai, tai viena tokių knygų, kurias skaitydamas tiesiog negali atsitraukti, o perskaičius norisi, kad istorija dar turėtų tęsinį...


  • Autorius: L. J. Smith
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090100745

Parašykite atsiliepimą apie "Tamsioji sąjunga. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 4-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Magiškos meilės istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tamsioji sąjunga. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 4-oji knyga", kurią skaitytojams dovanoja L. J. Smith. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar L. J. Smith su knyga "Tamsioji sąjunga. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 4-oji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tamsioji sąjunga. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 4-oji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. J. Smith. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tamsioji sąjunga. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 4-oji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tamsioji sąjunga. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 4-oji knyga" perkama kartu