⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tamsioji saulės pusė

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tamsioji saulės pusė" aprašymas

Į tą kambarį jokia gyva dvasia nebuvo įžengusi 16 metų – nuo tos dienos, kai Emilija gimė, o jos mama mirė. Nulaužusi spyną, mergina randa seną piešinį, kuriame pavaizduota ji pati. Įvykių sūkuryje Emilijai pamažu ima atsiskleisti siaubingos miestelio paslaptys ir jos pačios praeitis.

„Tamsioji saulės pusė“ – paslaptingas pasakojimas apie laiką ir prisiminimus. Jame žaidžiama mokslinės fantastikos elementais ir reliatyvumo teorijos užmintomis mįslėmis. Kartu tai istorija apie jaudinantį nuotykį ir meilę.

Amžiaus kategorija: 14+


  • Autorius: Marisha Rasi-Koskinen
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 390
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094732867
  • Vertėjas: Urtė Liepuoniūtė
  • Iš kokios kalbos versta: suomių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tamsioji saulės pusė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tamsioji saulės pusė", kurį pristato Marisha Rasi-Koskinen. Siūlome ne tik išsamų "Tamsioji saulės pusė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marisha Rasi-Koskinen. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tamsioji saulės pusė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tamsioji saulės pusė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tamsioji saulės pusė" perkama kartu