⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tamsus miškas

Kaina: 14,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tamsus miškas" aprašymas

Kinų autoriaus Liu Cixin knyga „Tamsus miškas“ yra antroji trilogijos „Žemės praeities atminimui“ dalis. Mokslinės fantastikos seriją pradėjo „Trijų kūnų problema“, palankių atsiliepimų sulaukusi tiek užsienyje, tiek Lietuvoje.

Žemės gyventojai jau žino, kad po kelių šimtmečių planetą užkariaus ateiviai. Tie, kurie bendradarbiavo su svetima planeta Trisoliaris jau sunaikinti, tačiau priešas vis dar gali gauti bet kokią žmonijos informaciją. Tiesa, mūsų planetos gyventojų protas jiems sunkiai perprantamas.

Laukdami Trisoliario užkariavimo žmonės kuria pasipriešinimo planus. Vienas jų – „Virtuozai“. Keturi ekspertai rengia strategijas, kaip apsaugoti planetą. Šios grupės planai nesuprantami ne tik ateiviams, bet žemiečiams, o Trisoliaris deda visas pastangas, kad sunaikintų paslaptingiausią ir sunkiausiai perprantamą komandos narį.

Liu Cixin mokslinės fantastikos trilogijoje daug dėmesio tam, kokią socialinę ir politinę reikšmę dabartiniame pasaulyje sukeltų naujiena, kad visatoje egzistuoja gyvybė. Knygose gausu Kinijos kultūrinių nuorodų, ekologinių idėjų, filosofinių minčių. Rašytojo ateities vizija priverčia susimąstyti, kur link eina modernus pasaulis ir sparčiai besivystančios technologijos.

Knygos „Tamsus miškas“ autorius sukūrė daug kruopščių veikėjų portretų, pažėrė įvairių minčių apie ideologijas, technologijas, galimus pasaulio vystymosi scenarijus. Vakarų skaitytojams bus įdomu pažvelgti į istoriją, kuri perteikia mums mažai pažįstamą kinų kultūrinį ir politinį požiūrį. Autoriaus vaizduotė nenuspėjama. Trilogijos „Žemės praeities atminimui“ siužetas unikalus ir nepanašus į nieką kitą.

Knygas rekomenduoja George R. R. Martin, Mark Zuckerberg ir Barack Obama. Pagal šią seriją planuojamas „Netflix“ serialas.

Liu Cixin (g. 1963 m.) – kinų mokslinės fantastikos autorius. Jis yra pirmasis Azijos rašytojas pelnęs „Hugo“ premiją, taip pat apdovanotas daugybe kitų literatūrinių prizų. Autoriaus darbai sulaukė pripažinimo visame pasaulyje. Pirma trilogijos dalis išversta į daugiau nei dvidešimt kalbų.

Iš anglų kalbos vertė Saulius Tomas Kondrotas

„Tamsus miškas“ patiks mokslinės fantastikos žanro bei filosofijos gerbėjams, taip pat tiems, kurie nori artimiau susipažinti su Kinijos kultūra bei šios šalies rašytojų kūryba. Rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Pirkti online siūlome ir kitos literatūros. Trumpi aprašymai ir kritikų apžvalgos padės išsirinkti knygas. Beje, dažnai rengiame išpardavimus bei akcijas. Jų dėka daug knygų kainuoja pigiau. Įvertinti turinį bei apimtį padeda santrauka su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi bei kitais svarbiais duomenimis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tamsus miškas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tamsus miškas", Liu Cixin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liu Cixin su knyga "Tamsus miškas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tamsus miškas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liu Cixin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tamsus miškas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tamsus miškas" perkama kartu