Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tamsusis bokštas 2

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 0.49 SoldOut

Knygos „Tamsusis bokštas 2“ aprašymas

DAUGIAMILIJONINIS BESTSELERIS Rolandui, paskutiniajam šauliui, atsiveria durys į mūsų pasaulį. Čia jis sugeba užvaldyti jam reikalingų žmonių sąžinę. Ir tik tuomet suvokia, kad kažkokios nežemiškos jėgos rengiasi sutrukdyti jo kelionei į Tamsųjį Bokštą...Parašykite atsiliepimą apie „Tamsusis bokštas 2“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Siaubo knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Tamsusis bokštas 2“, Stivenas Kingas (Stephen King). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stivenas Kingas (Stephen King) su knyga „Tamsusis bokštas 2“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Tamsusis bokštas 2“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stivenas Kingas (Stephen King). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Tamsusis bokštas 2“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Tamsusis bokštas 2“ perkama kartu