Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.49 SoldOut

Knygos „Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai“ aprašymas

Biografinio pobūdžio knyga "Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai" apie dviejų žmonių – Jurgio Buitkaus ir Inezos Juzefos Janonės – kelionę į literatūrą: pirmieji bandymai duobėto ir vingiuoto kelio pradžioje, išleistos pirmosios knygos ir pasirodę pirmieji vertinimai, neretai išmušantys ir pagrindą iš po kojų.


Turtinga, įdomi ir skaudi patirtis atsiveria iš dokumentinės medžiagos, laiškų ir autorinio pasakojimo: „Kaip mirti vedama jaučiausi, nė kojų nepavilkdavau iš ryto… prie popieriaus neprisiliesdavau, o rašymas man rodės prakeiksmu, kraupia nelaime, nuodu…“

Knygoje "Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai" vyrauja mintys apie literatūrą, taip pat – šeimos, meilės, kūrybos, socialinio, kultūrinio gyvenimo temos.


  • Autorius: Ineza Juzefa Janonė
  • Leidėjas: Miesto IQ
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955343554

Parašykite atsiliepimą apie „Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Ineza Juzefa Janonė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ineza Juzefa Janonė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tandemas: bendraukim sielom, mylimasai“ perkama kartu