⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tantra: aukščiausias suvokimas

4.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-29 Lina

Knygų knyga, rekomenduoju. Praplečia suvokimą, išlaisvina iš mąstymo ribų.


2022-11-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tantra: aukščiausias suvokimas" aprašymas

Knygoje "Tantra: aukščiausias suvokimas" surinkti spontaniški vieno garsiausių XX a. prašvitusių Mokytojų Ošo pokalbiai apie Tantrą ir tantrinį kelią. Pokalbiuose remiamasi XI a. indų dvasiniu tekstu - Tilopos „Mahamudros daina". Šiuose pokalbiuose Ošo aiškina daugelį reikšmingų meditacijos technikų, kurios lygiai taip pat naudingos ir galingos šiandien, kaip ir tada, kai Tilopa pirmąsyk dainavo savo dainą.

"Didžiausią duoklę turbūt atiduosiu šiai knygai tiesiog pasakydamas, kad baigęs ją skaityti nuoširdžiai pajutau - man nebereikia jokios kitos knygos. Esmė gali būti neišreiškiama. Tačiau visa, ką galima apsakyti, yra pasakyta čia - dviejų nušvitusių meistrų - Ošo ir Tilopos - visa apimančioje tantrinėje vizijoje. Šis nepaprastas susitikimas duoda supratimo raktą, ir atsiveria suvokimo - gebėjimo priimti netgi transcendenciją - duris."
Anandas Subhūtis

"Mahamudra - tai tuštumos patyrimas: jūsų tiesiog nėra. O kai jūsų nėra, kas tuomet turėtų kęsti skausmą, kančias, kas turėtų būti prislėgtas ir liūdnas, kas turėtų jausti džiaugsmą ir palaimą? Buda sako, kad jei jaučiate palaimą, jūs vėl tapsite kentėjimo auka, nes vis tiek esate. Bet kai jūsų nėra, visiškai nėra - tada nėra nei kančios, nei palaimos. O tai ir yra tikrosios palaimos esmė. Kelio atgal nebėra. Pasiekti nebūtį reiškia pasiekti viską.[...]
Tik tada, kai du mylimieji susiliečia vienas su kitu kaip dvi tuštumos - tik tuomet įmanomas susiliejimas, nes sienos tampa sugriautos, nebelieka jokių ribų. Energija laisvai teka abiem kryptimis, nes neliko jokių kliūčių. Tik tokios gilios meilės akimirką įmanoma patirti orgazmą. Kai abu mylimieji mylėdamiesi tampa ne asmenybėmis, tuštuma, įvyksta orgazmas. Tada jų energija ir visa jų esybė praranda tapatybę, jie nustoja būti patys savimi, jie krenta į prarają. Bet tai vyksta tik vieną akimirką: po to jie vėl grįžta atgal ir vėl ima laikytis savęs. Štai todėl žmonės bijo meilės. Panirus giliai į meilę apima baimė išprotėti, baimė mirti iš meilės, baimė to, kas gali atsitikti. Atsiveria bedugnė, visa egzistencija prasižioja, jūs staiga atsiduriate ten ir galite įkristi. Žmonės ima bijoti meilės, jie pasitenkina seksu ir šį vadina meile. Meilė - ne seksas. Seksas gali būti meilės dalis, neatsiejama dalis. Bet savaime seksas - tėra meilės pakaitalas. Jūs stengiatės išvengti meilės per seksą.[...]
Jūs įsivaizduojate mylį, bet nė kiek nepriartėjate prie meilės. Seksas yra tarsi skolintos žinios, suteikiančios žinojimo iliuziją, bet ne žinojimą, - meilės iliuziją, bet ne meilę.[...]

Meilėje jūs neegzistuojate, kito taip pat nėra: tik tada abu staiga išnykstate. Tas pats vyksta ir Mahamudroje. Mahamudra - tai visa apimantis dvasinis orgazmas, susiliejimas su visa egzistencija. Todėl tantroje - o Tilopa yra tantros mokytojas - gilus ryšys, dviejų mylimųjų ekstazės paženklintas ryšys taip pat vadinamas Mahamudra, o į gilią ekstazės būseną panirę du mylimieji yra vaizduojami tantrinėse šventyklose ir tantrinėse knygose. Tai tapo pasiekto orgazmo simboliu."


  • Autorius: Osho
  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 266
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955958567

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-29

Knygų knyga, rekomenduoju. Praplečia suvokimą, išlaisvina iš mąstymo ribų.

2021-11-29

Knygų knyga, rekomenduoju. Praplečia suvokimą, išlaisvina iš mąstymo ribų.

2021-02-07

Knygą gavau purvinu viršeliu. Liūdna, nes tai dovana sau. Norėtusi kad tokias prekės bent jau su nuolaida padarytų, arba įspėtų prieš perkant

Parašykite atsiliepimą apie "Tantra: aukščiausias suvokimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Osho pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tantra: aukščiausias suvokimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tantra: aukščiausias suvokimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tantra: aukščiausias suvokimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tantra: aukščiausias suvokimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Osho tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tantra: aukščiausias suvokimas" perkama kartu