Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.99 SoldOut

Knygos "Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius" aprašymas

Ši knyga "Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius" yra apie šivaistinį tantrizmą, paslaptingą dvasinį kelią, kuris veda į dieviškumą per visišką patyrimą ir aistros priėmimą, kai pakylama virš ego ir galutinai iš jo išsivaduojama.

Tantrizmas - tai mistinis kelias, kuris veda už žmogiškosios vaizduotės ribų, tai kelias, kuriame ekstazė tampa galingesnė už seksualinį patyrimą. Šiame kelyje tikroji dievybės prigimtis yra absoliuti meilė.


1968 metų rudenį Daniel'is Odier paliko Europą ir patraukė link Himalajų kalnų. Tuo metu jis buvo dvidešimt trejų metų, bet jau patyręs nenumaldomą Rytų mistikos žavesį. Jis troško rasti Mokytoją, kuris padėtų jam patirti tai, ko negalėjo perteikti nei raštų tekstai, nei duoti proto paieškos. Jis troško visko: išminties ir dvasingumo, gaunamo per asketizmą, absoliutaus grožio, meilės, gyvenimo jausmingumo ir aistros. Čia, Himalajuose, atrado šivaistinį tantrizmą, paslaptingą dvasinį kelią, kuris veda į dieviškumą per visišką patyrimą ir aistros priėmimą, kai pakylama virš ego ir galutinai iš jo išsivaduojama.

Tantrizmas - vienintelė senovės filosofija, pasiekusi mus būdama neiškreipto, tyro pavidalo dėl to, kad tiesioginis mokymas būdavo mokytojo perduodamas mokiniui. Ši filosofija išliko nepakitusi nepaisant įvairaus poveikio, istorinių permainų ir įvairiausių sunkumų. Šivaistinis tantrizmas per visus istorinius pokyčius išlaikė Didžiosios Deivės kultą. Didžioji Deivė - visų jėgų šaltinis. Iki šių dienų šią senovės išmintį savo mokiniams perteikia didžios moterys - jogės, kurios savo ruožtu šias žinias gavo iš savo mokytojų jogių. Po ilgų paieškos mėnesių Himalajuose Daniel'is sutiko Devi, išmintingąją didžiąją jogę. sutinka parodyti šį mistinį kelią, kuris veda už žmogiškosios vaizduotės ribų. Ji veda savo mokinį keliu, kuriame ekstazė tampa galingesnė už seksualinį patyrimą, kuriame Devi išbando savo mokinį pačiomis destruktyviausiomis iliuzijomis. Šiame kelyje ji parodo mokiniui, kas tikrai gyva ir kad tikroji dievybės prigimtis yra absoliuti meilė.


Daniel Odier Prancūzijoje laikomas vienu talentingiausių rašytojų. Paryžiuje jis yra įkūręs Tantra/Chan centrą ir Kalifornijos universitete dėsto kursą apie Tolimųjų Rytų dvasines tradicijas. Jis yra parašęs kelias knygas, tarp jų garsiąją „Tao nirvana", kelis populiarius romanus.


Iš anglų kalbos vertė Inga Litvinavičienė, Vilius Litvinavičius


  • Autorius: Daniel Odier
  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955958545

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius", Daniel Odier. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Daniel Odier su knyga "Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daniel Odier. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tantra. Vakariečio įšventinimas į absoliučios meilės slėpinius" perkama kartu