0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tapk ragana (jei nori)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-10 Laima

Perskaičius 30 psl. padėjau į šalį ir pasakiau čia ne man. Kitą dieną vėl paėmiau, nes neturėjau ką daugiau skaityti tuo metu ir nebepadėjau iki perskaičiau visą. Įtraukė netikėtai, gal pavėluotai, bet galiausiai tikrai patiko, net labai. Džiaugiuosi, kad perskaičiau.

Tapk ragana (jei nori)


2021-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tapk ragana (jei nori)" aprašymas

Ar gali tikroji meilė ateiti ne laiku?

Anitos gyvenimas yra aiškiai suplanuotas. Vilniaus universitete ji studijuoja mediciną, teliko išlaikyti baigiamuosius egzaminus ir ji sugrįš į gimtąją Latviją, kur jos laukia rezidentūra Rygoje, žavus ir perspektyvus sužadėtinis Markusas, prabangi vestuvių puota.

Tačiau nuo įtampos ruošiantis egzaminams ir planuojant vestuves ji pasijunta pervargusi ir draugė ją pakviečia pasisvečiuoti Trakų rajone esančiame žirgyne. Čia ji susipažįsta su žirgyno savininku Luku ir pajunta jam nederamą trauką. Kruopštūs Anitos planai ima jauktis, juo labiau, kad žirgyne dedasi keisti, nepaaiškinami dalykai, kurie verčia suabejoti viskuo, ką ji anksčiau žinojo ir patikėti tuo, kuo ji buvo išmokusi netikėti. Pavyzdžiui, meile.

Lavisa Spell - jau trečio jausmingo romano lietuvių autorės, Auksės Šiugždinienės, slapyvardis. Tai užkoduota frazė „love is a spell" (meilė yra kerai), autorės gyvenimo moto, nes meilė yra tas paslaptingas ingredientas, kuris bet kurią veiklą ir darbą paverčia ypatingu. Lavisa Spell rašo laisvalaikio romanus, paskanintus aistros ir magijos prieskoniais, dvasingumo ir pagoniškosios tradicijos žiniomis.2021-05-10

Perskaičius 30 psl. padėjau į šalį ir pasakiau čia ne man. Kitą dieną vėl paėmiau, nes neturėjau ką daugiau skaityti tuo metu ir nebepadėjau iki perskaičiau visą. Įtraukė netikėtai, gal pavėluotai, bet galiausiai tikrai patiko, net labai. Džiaugiuosi, kad perskaičiau.

Parašykite atsiliepimą apie "Tapk ragana (jei nori)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tapk ragana (jei nori), kurią skaitytojams dovanoja Lavisa Spell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lavisa Spell su knyga Tapk ragana (jei nori) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tapk ragana (jei nori) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lavisa Spell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tapk ragana (jei nori) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tapk ragana (jei nori)" perkama kartu