⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tariamas iš tamsos. Pokalbiai su vaikais

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-10-28 Giedrius

Vertinga knyga. Apie tai - kiek daug vaikas supranta. Ir apie tai - kaip kitoks vaikas mąsto daug blaiviau ir paprasčiau už daugelį suaugusių...Paskaitai ir supranti, kad nieko nėra paprasčiau ir geriau, kaip tiesiog gyventi


2023-09-30 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tariamas iš tamsos. Pokalbiai su vaikais" aprašymas

Ši knyga unikali. Nėra su kuo lyginti.

Žinoma rašytoja Vanda Juknaitė (knygos „Šermenys“, „Stiklo šalis“, „Išsiduosi. Balsu“ ir kt.) knygoje  „Tariamas iš tamsos“ kalbasi su vaikais. Su ypatingų likimų vaikais. Nereginčiais, negirdinčiais, nusikaltusiais, sutrikusio intelekto ar šiaip sudėtingesnio gyvenimo. Sukrečianti autentika, vaikų noras ir gebėjimas kalbėtis egzistenciniais klausimais, stokojančiųjų nusiteikimas patirti būties pilnatvę – tokie bendriausi šių skirtingų pokalbių bruožai. Jie skleidžia šviesą, atkuria žodžių ir vertybių reikšmes.

Tai trečias knygos leidimas. Pirmą kartą pasirodžiusi 2007 m., ši knyga įrašyta į mokymo programą, 2011 m. išleista Izraelyje hebrajų kalba, remiantis šios knygos idėja sukurtas Giedrės Beinoriūtės filmas „Pokalbiai rimtomis temomis“.

Iš pokalbių:

Janušas: Vis tiek nebūna taip, kad jau matom, jog visai niekas niekada nepavyks. Būna kartais, kad nepavyksta iš pirmo, iš antro, iš dešimto karto, bet vis tiek kada nors gyvenime, jeigu tu tą tikslą užsibrėžei ir siaubingai tokia didžiulė jėga tave traukia prie jo, nori tu tą padaryti, tau visada būtinai pasiseks.

Loreta: Man gyvenime viskas yra brangu. Ir skausmas. Ir labai didelis skausmas man yra brangus. Man brangus net mažas akmenukas.

V. J.: Kaip tu manai, kodėl tiek daug žmonių nevertina gyvenimo?

Loreta: Gal jie nori kažko daugiau už gyvenimą. Bet už gyvenimą daugiau nieko nėra. Nėra nieko daugiau.

„Jie labai kitokie, – visi vaikai. Ir kiekvienas su savo aureole. Ta gyvybė, esmė, branda, pulsuojanti iš jų sužeistų širdžių, daugiausia, atrodytų, dėl fizinės negalios, yra mūsų visų, suaugusiųjų, pasaulio atspindys, jie apšviečia mūsų silpnumą ir negalią gyventi.“
Ginta ČingaitėKiti taip pat domėjosi


2013-10-28

Vertinga knyga. Apie tai - kiek daug vaikas supranta. Ir apie tai - kaip kitoks vaikas mąsto daug blaiviau ir paprasčiau už daugelį suaugusių...Paskaitai ir supranti, kad nieko nėra paprasčiau ir geriau, kaip tiesiog gyventi

2013-09-30

Gera knyga,skaudus vaiku isgyvenimai,pamastymai apie tai ko mes net nesuvokiame,kad vaikai tokie ismintingi...

2013-06-27

Patariu perskaityti. Pakerinti knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Tariamas iš tamsos. Pokalbiai su vaikais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tariamas iš tamsos. Pokalbiai su vaikais", Vanda Juknaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vanda Juknaitė su knyga "Tariamas iš tamsos. Pokalbiai su vaikais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tariamas iš tamsos. Pokalbiai su vaikais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vanda Juknaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tariamas iš tamsos. Pokalbiai su vaikais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tariamas iš tamsos. Pokalbiai su vaikais" perkama kartu