BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tarnaujame draugaudami

Kaina: 33,35 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 33.35 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tarnaujame draugaudami" aprašymas

Knygoje "Tarnaujame draugaudami" aprašomi kriminaliniai Šiaulių miesto įvykiai nuo 1990 iki 2015 metų. Kai kurie jų susiję su Šiaulių apskritimi. Paaiškinimas paprastas. Šiaulių policijos komisariatui tapus apskrities policijos centru, kai kurie nužudymai ar kiti sunkūs nusikaltimai buvo tiriami Šiaulių kriminalistų.

Knygos "Tarnaujame draugaudami" autorius – kriminalistas, todėl jos pagrindą sudaro sunkių nusikaltimų aprašymas ir miestui reikšmingų įvykių apžvalga.

Pagrindiniai informacijos šaltiniai – ilgus darbo metus vesti užrašai, straipsniai policijos laikraščiui „Sargyba“, žurnalui „Policija“ ir kitiems leidiniams. Dažniausiai buvo rašoma kriminalinės policijos pareigūnų konkursui „Metų seklys“, rubrikoms „Kriminalinės žinios“, „Geriausi kriminalinės policijos pareigūnai“. Prisimenami kai kurie į atmintį įstrigę nusikaltimai, jų tyrimas, teismo nuosprendžiai. Įterpta keletas kolegų ir žurnalistų straipsnių iš informacinių policijos leidinių, miesto laikraščių.

Policijos pareigūnai, dirbdami sunkų darbą, reikalaujantį dvasinės ir fizinės ištvermės, turi ir pailsėti. 1995 m. Lietuva buvo priimta į TPA narius. Tai pačiais metais Šiaulių policijoje įkurtas Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Šiaulių miesto poskyris, apie kurio veiklą taip pat rašoma šioje knygoje. Prabėgę metai leidinyje pažymimi Rytų horoskopo atitinkamu ženklu.


  • Autorius: Arvydas Augas
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 380
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323006

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tarnaujame draugaudami"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tarnaujame draugaudami", Arvydas Augas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Arvydas Augas su knyga "Tarnaujame draugaudami" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tarnaujame draugaudami" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Augas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tarnaujame draugaudami" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tarnaujame draugaudami" perkama kartu