0

Tarnaujame draugaudami

Internetu: 33,35 €
Knygyne: 36,90 €*
Sutaupote: 3.55 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Tarnaujame draugaudami

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 380
  • ISBN ar kodas: 9789955323006

2020-05-31 33.35 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygoje "Tarnaujame draugaudami" aprašomi kriminaliniai Šiaulių miesto įvykiai nuo 1990 iki 2015 metų. Kai kurie jų susiję su Šiaulių apskritimi. Paaiškinimas paprastas. Šiaulių policijos komisariatui tapus apskrities policijos centru, kai kurie nužudymai ar kiti sunkūs nusikaltimai buvo tiriami Šiaulių kriminalistų.

Knygos "Tarnaujame draugaudami" autorius – kriminalistas, todėl jos pagrindą sudaro sunkių nusikaltimų aprašymas ir miestui reikšmingų įvykių apžvalga.

Pagrindiniai informacijos šaltiniai – ilgus darbo metus vesti užrašai, straipsniai policijos laikraščiui „Sargyba“, žurnalui „Policija“ ir kitiems leidiniams. Dažniausiai buvo rašoma kriminalinės policijos pareigūnų konkursui „Metų seklys“, rubrikoms „Kriminalinės žinios“, „Geriausi kriminalinės policijos pareigūnai“. Prisimenami kai kurie į atmintį įstrigę nusikaltimai, jų tyrimas, teismo nuosprendžiai. Įterpta keletas kolegų ir žurnalistų straipsnių iš informacinių policijos leidinių, miesto laikraščių.

Policijos pareigūnai, dirbdami sunkų darbą, reikalaujantį dvasinės ir fizinės ištvermės, turi ir pailsėti. 1995 m. Lietuva buvo priimta į TPA narius. Tai pačiais metais Šiaulių policijoje įkurtas Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Šiaulių miesto poskyris, apie kurio veiklą taip pat rašoma šioje knygoje. Prabėgę metai leidinyje pažymimi Rytų horoskopo atitinkamu ženklu.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu