0

Tarnybinė teisė ir naujoji valstybės tarnybų (institucijų) valdymo paradigma

46,92 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tarnybinė teisė ir naujoji valstybės tarnybų (institucijų) valdymo paradigma

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9789955191681

2020-10-31 46.92 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tarnybinė teisė ir naujoji valstybės tarnybų (institucijų) valdymo paradigma" aprašymas

Knygoje nagrinėjamos vakarų demokratinių nuostatų įtvirtinimo problemos plėtojant vadybinės, socialiai orientuotos Lietuvos valstybės pagrindus. Keičiantis valstybės, verslo ir nevyriausybinių organizacijų sąveikos modeliai, iš esmės keičiasi ir tradiciškai laikomų konservatyviomis institucijomis - statutinių valstybės tarnybų administravimas. Mokslinio tyrimo metodas darbe atskleidžiamos šių sektorių partnerystės prielaidos, teisinio reglamentavimo tendencijos kuriant vakarietišką gerovės valstybę.
Autorius tikisi, kad knyga sudomins ir studens, ir praktikus, nes pateiktos ne vien tik hipotezės, išsamiau nagrinėtinos temos, bet ir praktikos mokslinių darbų duomenys, pasiūlymai, kaip spręsti valstybės tarnybai ir verslui kylančius tarpusavio sąveikos plėtros klausimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Tarnybinė teisė ir naujoji valstybės tarnybų (institucijų) valdymo paradigma"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tarnybinė teisė ir naujoji valstybės tarnybų (institucijų) valdymo paradigma, kurią skaitytojams dovanoja Alfonsas Laurinavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfonsas Laurinavičius su knyga Tarnybinė teisė ir naujoji valstybės tarnybų (institucijų) valdymo paradigma jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tarnybinė teisė ir naujoji valstybės tarnybų (institucijų) valdymo paradigma patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfonsas Laurinavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tarnybinė teisė ir naujoji valstybės tarnybų (institucijų) valdymo paradigma palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tarnybinė teisė ir naujoji valstybės tarnybų (institucijų) valdymo paradigma" perkama kartu