0

KOMPLEKTAS. Taro kortos + Gydomieji ir magiškieji mineralai (Mažoji enciklopedija)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Taro kortos + Gydomieji ir magiškieji mineralai (Mažoji enciklopedija)

  • Leidėjas: Bestiary
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS48

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Taro kortos. Mažoji enciklopedija"

Taro kortos - tai okultinė būrimo kortų sistema, pirmą kartą paminėta ankstyvaisiais viduramžiais. Daugelį amžių Taro kortų sistemą studijavo garsūs savo epochos žmonės, įžymūs filosofai, humanistai.


Šioje knygoje "Taro kortos. Mažoji enciklopedija" aprašoma populiariausia Taro kortų sistemos versija, kurią XX amžiuje sukūrė Artūras Edvardas Vaitas (Arthur Edvvard Waite). Joje pateikiami kortų tiesioginių ir apverstų padėčių aprašai bei pranašysčių reikšmės, taip pat kortų įtakos viena kitai reikšmių (sustiprinimo arba susilpninimo) sąrašas. Šių duomenų reikia tikslesnei visų padėtų kortų analizei (išskyrus figūrų kortas ir tūzus - pateikiamos jų tarpusavio derinių ypatybės).

Knygoje "Taro kortos. Mažoji enciklopedija" smulkiai išdėstoma visų 78 kortų pranašavimo reikšmių analizė, paprastosios ir sudėtingosios dėlionės su konkrečiais aiškinamaisiais pavyzdžiais."Gydomieji ir magiškieji mineralai. Mažoji enciklopedija"

Gydomieji ir magiškieji mineralai, čakros.

Mažojoje enciklopedijoje aprašomi 156 brangakmeniai ir mineralai, laikomi amuletais, talismanais ir gydomųjų savybių turinčiais akmenimis.

Aptariama, kaip juos galima panaudoti litoterapijoje; pateikiami per ilgą istorinį laikotarpį sukaupti duomenys apie kiekvieno iš šių akmenų magiškąsias savybes bei jų įtaką žmogaus psichologinei būklei.

Sužinosite, kam brangakmenius naudodavo senovės magai ir kaip juos siūlo pritaikyti šiuolaikiniai akmenų mistinių savybių tyrinėtojai.


Pateikiamas trumpas kiekvieno mineralo aprašymas, nurodomas jo poveikis čakroms, taip pat sąsajos su Saulės sistemos planetomis ir Zodiako ženklais. Aprašomi litoterapijos metodai.

Sužinosite, kaip pasirinkti Jums tinkamą gydomąjį akmenį ir nešioti iš jo pagamintus papuošalus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu