TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Tarp atėjimo ir išėjimo. Algis Kliševičius

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 19.1 SoldOut

Knygos "Tarp atėjimo ir išėjimo. Algis Kliševičius" aprašymas

Monografija apie menininko gyvenimo kelią ir kūrybą „Tarp atėjimo ir išėjimo. Algis Kliševičius“. Ją išleidusioje Klaipėdos universiteto leidykloje A.Kliševičius, kaip knygų iliustratorius ir apipavidalintojas, darbavosi daugelį metų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tarp atėjimo ir išėjimo. Algis Kliševičius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tarp atėjimo ir išėjimo. Algis Kliševičius", Kristina Jokubavičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kristina Jokubavičienė su knyga "Tarp atėjimo ir išėjimo. Algis Kliševičius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tarp atėjimo ir išėjimo. Algis Kliševičius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristina Jokubavičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tarp atėjimo ir išėjimo. Algis Kliševičius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tarp atėjimo ir išėjimo. Algis Kliševičius" perkama kartu