⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tarp baltųjų ir raudonųjų. Rusijos tragedija 1919–1920 metais

Kaina: 8,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 8.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tarp baltųjų ir raudonųjų. Rusijos tragedija 1919–1920 metais" aprašymas

Vokiečių rašytojo Edwino Ericho Dwingerio (1898–1981) autobiografinis kūrinys „Tarp baltųjų ir raudonųjų. Rusijos tragedija 1919–1920 metais“ – tai jauno žmogaus išgyvenimai, patirti Rusijos pilietinio karo metais. To karo, kuriame žūtbūtinai susigrūmė dvi pagrindinės jėgos – valdžią šalyje užgrobę bolševikai, raudonieji, ir prieš juos sukilę baltieji – naujuoju kruvinu režimu pasipiktinusi visuomenės dalis.

Per Pirmąjį pasaulinį tolimajame Sibire kalintas karo belaisvis E. E. Dwingeris sugeba pabėgti, bet ne savo valia yra įsukamas į dramatiškų įvykių verpetą. Prieš jo akis stoja krauju persunkta, skurdo, bado ir abipusės neapykantos kamuojama Rusija.

1930 m. pirmą kartą pasirodęs E. E. Dwingerio romanas „Tarp baltųjų ir raudonųjų“ – vienas sėkmingiausių XX a. vokiečių literatūros kūrinių, už kurį autorių ketinta nominuoti Nobelio literatūros premijai. Jo kūriniai išversti į keturiolika kalbų, bendras jų tiražas siekia du milijonus egzempliorių.

Iš vokiečių kalbos vertė Zita Baranauskaitė-DanielienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tarp baltųjų ir raudonųjų. Rusijos tragedija 1919–1920 metais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Edwin Erich Dwinger pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tarp baltųjų ir raudonųjų. Rusijos tragedija 1919–1920 metais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tarp baltųjų ir raudonųjų. Rusijos tragedija 1919–1920 metais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tarp baltųjų ir raudonųjų. Rusijos tragedija 1919–1920 metais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tarp baltųjų ir raudonųjų. Rusijos tragedija 1919–1920 metais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edwin Erich Dwinger tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tarp baltųjų ir raudonųjų. Rusijos tragedija 1919–1920 metais" perkama kartu