Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tarp Rytų ir Vakarų: XVI – XIX a. LDK bajorų kostiumo formavimosi aplinkybės ir pavidalai (knyga su defektu)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.59 SoldOut

Knygos „Tarp Rytų ir Vakarų: XVI – XIX a. LDK bajorų kostiumo formavimosi aplinkybės ir pavidalai (knyga su defektu)“ aprašymas

Šis tyrinėjimas gali būti priskirtas trims mokslo kryptims: etnologijai, istorijai ir menotyrai.
Jo reikšmingumą ir naujumą lemia pasirinktas studijos objektas – LDK bajorų kostiumai. Esminis autorės siekis – susieti istorinę LDK situaciją su jos aprangos kaita, su kitų greta ir toliau gyvavusių tautų kostiumo istorija.
Tai bandymas ne tik konstatuoti, kad vienokia ar kitokia rūbo forma buvo dėvima, bet ir išanalizuoti, kaip ir kodėl, kokių aplinkybių ir tarpkultūrinių įtakų veikiama ji atsirado mūsų padangėje, kaip vyko permainos ir kada istorinis kostiumas, orientuotas į Rytus, radikaliai pasisuko priešinga Vakarų kryptimi.
Geopolitinė LDK padėtis tarp Rytų ir Vakarų lėmė ir jos vienintelio pilietinio luomo, jos „liaudies“ – bajorų kostiumo pobūdį. Ilgaamžę orientaciją į Rytus nurodo archajiškiausi aprangos pavidalai, atrandami XVI a. ir anksčiau. XVIII – XIX a. sankirtoje gilūs Lietuvos buities sanklodos pasikeitimai lėmė vietinio kostiumo įsiliejimą į bendraeuropietišką kosmopolitinę erdvę.


  • Autorius: Rūta Guzevičiūtė
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-601-88-4

Parašykite atsiliepimą apie „Tarp Rytų ir Vakarų: XVI – XIX a. LDK bajorų kostiumo formavimosi aplinkybės ir pavidalai (knyga su defektu)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

Rūta Guzevičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tarp Rytų ir Vakarų: XVI – XIX a. LDK bajorų kostiumo formavimosi aplinkybės ir pavidalai (knyga su defektu)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tarp Rytų ir Vakarų: XVI – XIX a. LDK bajorų kostiumo formavimosi aplinkybės ir pavidalai (knyga su defektu)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tarp Rytų ir Vakarų: XVI – XIX a. LDK bajorų kostiumo formavimosi aplinkybės ir pavidalai (knyga su defektu)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tarp Rytų ir Vakarų: XVI – XIX a. LDK bajorų kostiumo formavimosi aplinkybės ir pavidalai (knyga su defektu)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūta Guzevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tarp Rytų ir Vakarų: XVI – XIX a. LDK bajorų kostiumo formavimosi aplinkybės ir pavidalai (knyga su defektu)“ perkama kartu