0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,79 €
Kaina knygyne: 22,49 €*
Sutaupote: 3.70 € (17%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus


2021-04-30 18.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus " aprašymas

Dviejų autoritetų nepripažįstančių filosofų Kęsto Kirtiklio (VU) bei Aldžio Gedučio (KU) monografija „Tarp vertės ir poveikio“ išsamiai nagrinėja krizėje atsidūrusius humanitarinius mokslus. Šiandienos humanitarinių mokslų įvaizdis yra siejamas su dvasios mokslais, praeities tyrinėjimais, tačiau jų teikiama nauda individui bei kolektyvinei dimensijai sumenksta dėl prastų darbo sąlygų, didelio darbo krūvio, neadekvataus atlyginimo. Teisinimosi režimu veikiantys humanitarai retai pastebi tai, kad pati jų bendruomenė yra susiskaldžiusi, išsibarsčiusi, be orientyro ir nekritiškai įtikėjusi savo tyrimų verte.

„Humanitarinių mokslų krizės diskursas yra itin sujauktas – daug tekstų, daug liūdesio ir desperacijos, daug nepatiklumo ir kaltinimų, žodžiu, tikra galo, Brisiaus galo, nuojauta. Todėl itin svarbu nustatyti, kas galimai pribaigs Brisių – natūralios priežastys ar šūvis.“Parašykite atsiliepimą apie "Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Aldis Gedutis, Kęstas Kirtiklis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldis Gedutis, Kęstas Kirtiklis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus " perkama kartu