⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tarptautiniai atsiskaitymai (CD)

5,77 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 5.77 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tarptautiniai atsiskaitymai (CD)" aprašymas

Mokomoji knyga parengta naudojantis 2002 m. autorės parašytu vadovėliu „Tarptautines prekybos finansavimas: rizika, mokėjimai, kreditavimas“. Praplėstos ir papildytos temos, nagrinėjančios tarptautinių atsiskaitymų riziką, mokėjimo instrumentus ir mokėjimo sąlygas. Tikiuosi, kad ši mokomoji knyga pravers visiems, norintiems pagilinti žinias tarptautinių atsiskaitymų srityje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tarptautiniai atsiskaitymai (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tarptautiniai atsiskaitymai (CD)", Gražina Startienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gražina Startienė su knyga "Tarptautiniai atsiskaitymai (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tarptautiniai atsiskaitymai (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Startienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tarptautiniai atsiskaitymai (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tarptautiniai atsiskaitymai (CD)" perkama kartu