0

Tarptautinio verslo organizavimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tarptautinio verslo organizavimas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9789955256076

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tarptautinio verslo organizavimas" aprašymas

Mokomoji knyga skirta aukštesniųjų kursų studentams, magistrantams ir praktikams, besidomintiems teoriniais ir praktiniais tarptautinio verslo organizavimo aspektais.

Parašykite atsiliepimą apie "Tarptautinio verslo organizavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tarptautinio verslo organizavimas, kurią skaitytojams dovanoja Jurgita Sekliuckienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgita Sekliuckienė su knyga Tarptautinio verslo organizavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tarptautinio verslo organizavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgita Sekliuckienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tarptautinio verslo organizavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tarptautinio verslo organizavimas" perkama kartu