⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tarptautinis verslas ir mokesčiai

Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-10-11 rima

dar negavau.kad įvertinčiau


2022-10-31 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tarptautinis verslas ir mokesčiai" aprašymas

Mokesčiai egzistavo jau nuo pirmųjų civilizacijų laikų. Jie dar apibūdinami kaip gyvenimo tam tikroje organizuotoje visuomenėje kainos dalis. Tačiau mokesčiai yra ne tik pinigų perdavimo vyriausybei priemonė, bet ir atspindi vyraujančias tam tikroje šalyje socialines vertybes ir prioritetus. Kalbant šiuo aspektu, galima teigti, kad mokesčių sistema yra socioekonominis modelis, atspindintis visuomenės socialinius, politinius ir ekonominius poreikius. Minėtų poreikių pasikeitimas nulemia ir mokesčių sistemos pokyčius. Šis mokesčių sistemos požymis paaiškina, kodėl dviejų valstybių mokesčių sistemos negali buti identiškos, kodėl bet kurios valstybės mokesčių sistema nuolat kinta.Kiti taip pat domėjosi


2017-10-11

dar negavau.kad įvertinčiau

Parašykite atsiliepimą apie "Tarptautinis verslas ir mokesčiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Vaidas Gaidelys, Jūratė Pridotkienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tarptautinis verslas ir mokesčiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tarptautinis verslas ir mokesčiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tarptautinis verslas ir mokesčiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tarptautinis verslas ir mokesčiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaidas Gaidelys, Jūratė Pridotkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tarptautinis verslas ir mokesčiai" perkama kartu