0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tarptautinių žodžių žodynas (4-as pataisytas ir papildytas leidimas)

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -78%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 36,17 €*
Sutaupote: 28.18 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-02-24 Edmundas

Įšsamesnis leidinys.

Tarptautinių žodžių žodynas (4-as pataisytas ir papildytas leidimas)


2021-04-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tarptautinių žodžių žodynas (4-as pataisytas ir papildytas leidimas)" aprašymas

Šis „Tarptautinių žodžių žodynas“ - pats išsamiausias ir pilniausias tarptautinių žodžių žodynas lietuvių kalba.

Naujasis „Tarptautinių žodžių žodyno“ leidimas patobulintas ir papildytas naujais žodžiais, o kai kurie ankstesni papildyti išsamesniais paaiškinimais. Kiekvieną žodyno įrašą lydi išsami žodžio etimologija, paaiškinanti jo kilmę ir darybą. Žodyne pateikiamas kiekvieno žodžio kirčiavimas bei alternatyvios jo reikšmės. Žodyno įvade išsamiai paaiškinama leidinio sandara, žodžių kirčiavimo, transkripcijos į lietuvių kalbą principai. Įvado pabaigoje skaitytojas ras žodyno tekste naudojamų santrumpų ir ženklų reikšmes bei išsamų literatūros sąrašą, kuriuo pasinaudos siekiantys labiau pagilinti speicifines žinias. Tai pats išsamiausias tarptautinių žodžių žodynas lietuvių kalba, kurį sudaro keliolika tūkstančių žodžių. Leidinys apima gausybę temų – pristatomi fizikos, filosofijos, kalbotyros, religijotyros, politikos, istorijos ir kitų sričių terminai.


„Tarptautinių žodžių žodyno“ sudarytoja Valerija Vaitkevičiūtė, rengdama spaudai šį žinyną, konsultavosi su įvairiausių sričių specialistais, todėl atskirų mokslo sričių terminai paaiškinti profesionaliai ir patikimai. Dr. Juozas Mačys padėjo išsamiau pristatyti matematikos, fizikos, informacinių technologijų ir kitų tiksliųjų mokslų disciplinų terminus, o Vilniaus universiteto orientalistas Valdas Jaskūnas patikslino indų religijos, mitologijos, filosofijos bei kultūros terminus, išplėtojo jų reikšmes.


Šio išsamaus leidinio autorė – žinoma kalbininkė, filologijos mokslų daktarė Valerija Vaitkevičiūtė. Moteris studijavo Vilniaus universitete, o vėliau tęsė mokslus aspirantūroje Leningrade. Čia ji praktikavo retą ir egzotišką eksperimentinės filologijos specialybę – kaip teigė viename interviu, net atlikdavo tariamų kalbos garsų rentgeno nuotraukas ir kitus neįprastus tyrimus.

V. Vaitkevičiūtė dirbo Lietuvių kalbos ir literatūros institute, kur apgynė disertaciją tema „Lietuvių literatūrinės kalbos priebalsiai“. Mokslininkė jau anksčiau parengė tris lenkų-lietuvių kalbos žodyno leidimus, prisidėjo prie įvairių kalbotyros darbų, kur dažnai būdavo atsakinga už fonetikos dalį. Daug savo karjeros metų ji praleido Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur dėstė scenos kalbą. Tarp jos mokinių – garsieji Rolandas Kazlas, Valentinas Masalskis ir kiti nusipelnę aktoriai. Mokslininkė ir lietuvių kalbos puoselėtoja apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

  • Autorius: Valerija Vaitkevičiūtė
  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 1168
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986465751

2016-02-24

Įšsamesnis leidinys.

Parašykite atsiliepimą apie "Tarptautinių žodžių žodynas (4-as pataisytas ir papildytas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tarptautinių žodžių žodynas (4-as pataisytas ir papildytas leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Valerija Vaitkevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valerija Vaitkevičiūtė su knyga Tarptautinių žodžių žodynas (4-as pataisytas ir papildytas leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tarptautinių žodžių žodynas (4-as pataisytas ir papildytas leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valerija Vaitkevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tarptautinių žodžių žodynas (4-as pataisytas ir papildytas leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tarptautinių žodžių žodynas (4-as pataisytas ir papildytas leidimas)" perkama kartu