0

Tarzanas

  • Nuolaida knygai -46%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina Internetu: 11,99 €
Kaina Knygyne: 21,90 €*
Sutaupote: 9.91 € (46%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-03-31 jega

dar nemaciau sunaus tokio laimingo

Informacija

Tarzanas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 560
  • ISBN ar kodas: 9786094840548

2020-08-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Džiunglėse gimusi legenda apie bebaimį beždžionių užaugintą vaiką Tarzaną pirmą kartą po 90 metų pasirodo lietuviškai kaip nuostabaus grožio knyga!

"Kartais rašytojo sukurtas personažas išauga knygos, netgi savo skaitytojų kartos rėmus ir tampa simboliu, su kuriuo nori susitapatinti dalis visuomenės."
Robertas A. Heinleinas

Pirmą kartą 1914 m. išleista E. R. Burroughso knyga „Tarzanas“ buvo idealizuotas gamtos ir civilizacijos susidūrimo paveikslas. Nežmogiškai stiprus, gaivališkas, bet kilnus gamtos vaikas Tarzanas iš karto sužavėjo skaitytojus ir tapo viena iš seniausių populiariosios kultūros ikonų, tikro vyriškumo etalonu. Jau po ketverių metų „Tarzanas“ virto filmu, kuris pirmą kartą kino istorijoje uždirbo milijoną dolerių, vėliau knyga ne kartą perleista kaip komiksų serija, pagal ją sukurtas animacinis filmas, televizijos serialas. Tarzanas vadinamas geriausiai žinomu literatūros herojumi pasaulyje.

Šio klasikinio romano „Tarzanas“ veiksmas vyksta tankiose Vakarų Afrikos džiunglėse. Iš Anglijos į nesvetingą žemyną atklydusi lordo ir ledi Greistokų šeima palieka vos metų sulaukusį sūnų našlaitį. Jį išaugina žmogbeždžionės. Niekada iki galo nepritapęs prie gentainių, iš tėvų paliktos bibliotekos vaikas pats išmoksta skaityti ir kalbėti. Sunki kova dėl išlikimo išaugina Tarzaną panašų į pusdievį: raumeningą, vikrų, narsų, vyrišką. Kai baltaodžių žmonių ekspedicija atveda į džiungles gražuolę Džeinę Porter, Tarzanas vėl žengia į civilizaciją išsikovoti jos meilės…

2020-03-31

dar nemaciau sunaus tokio laimingo

2020-01-08

Labai gražus leidimas, patogus formatas. Nepaprastai įdomi, klasikinė istorija. Įdomu buvo perskaityti orginalą, pagal kurį buvo sukurti filmai. Rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu