Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tas keistas nutikimas šuniui naktį

5.0
(12 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-10-25 Linas

Knygoje berniukas sergantis sunkia liga pasakoja apie savo išgyvenimus ir jausmus. Rekomenduočiau ją paskaityti tėvams ir vyresnių klasių moksleiviams. Išskirtinė istorija.


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 8.79 SoldOut

Knygos „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ aprašymas

Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ – daugybe apdovanojimų įvertintas britų autoriaus Mark Haddon romanas, priverčiantis į „normalų“ pasaulį pažvelgti kitomis akimis.

Kristoferis gali išvardinti visas pasaulio šalis bei jų sostines. Jis nesudvejojęs išbers visus pirminius skaičius iki pat 7057. Jis myli gyvūnus, tačiau negali perprasti žmonių emocijų. Dar jis bijo naujų vietų, svetimų žmonių, negali pakęsti kai jį liečia ir labai nemėgsta geltonos spalvos.

Nors ir apdovanotas nepaprasta logika bei atidumu detalėmis, penkiolikmečiui Kristoferiui kasdieninis bendravimas ir jo taisyklės turi mažai prasmės. Jis gyvena pagal savo kišenėje nešiojamus modelius, schemas ir skaičius. Kristoferis serga Aspergerio sindromu ir pasaulis jam atrodo visai kitaip, nei daugeliui „normalių“ žmonių.

Vieną dieną pagrindinis veikėjas aptinka žiauriai nužudytą šunį. Detektyvus ir gyvūnus mėgstantis berniukas nusprendžia išsiaiškinti, kas gi jam nutiko ir ši kelionė nuves ne tik nusikaltimo pėdsakais, bet ir savęs pažinimo link. Kristoferis turės perlipti per save ir daryti tokius dalykus, nuo kurių jį krečia šiurpas: eiti į svetimas bauginančias vietas bei kalbėti su žmonėmis. Pamažu berniukas sužinos vis daugiau dalykų apie jį supantį pasaulį, savo šeimą ir gyvenimą.

Mark Haddon romanas „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ yra parašytas pirmu asmeniu ir primena dienoraščio žanrą, lyg tekstą būtų kūręs pats Kristoferis: su daug skaičių, uždavinių ir unikalių minčių. Knyga yra ir linksma, ir liūdna, ir skaudi, ir pamokanti – rekomenduojama tiek jaunimui, tiek suaugusiems skaitytojams. Romanas – unikali proga pažvelgti į pasaulį „kitokio“ žmogaus akimis bei atkreipti dėmesį į mūsų visuomenės skaudulius ir iškreiptą požiūrį į normalumą.

Mark Haddon (1962) – britų autorius, išgarsėjęs romanu „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“. Knyga 2003-iais metais buvo įtraukta į ilgąjį „Man Booker“ apdovanojimų sąrašą, taip pat laimėjo „Costa Books“ premiją bei keletą kitų prizų. Atsiliepimuose ir apžvalgose kūrinys giriamas už unikalų pasakotojo balsą, puikų stilių bei taiklų požiūrį.

Iš anglų kalbos vertė Birutė Bersėnienė

Sudomino trumpas siužeto aprašymas? Rekomenduojame knygą įsigyti internetu – greita, patogu, pigiau. Patogu, nes parengėme reikalingą informaciją, tokią kaip knygos aprašymai, autorių darbų santraukos, ištraukos, puslapių skaičius, leidimo metai ir kt. Pigiau, nes visada turime gerų kainų pasiūlymų, akcijų ir išpardavimų. Greičiau, nes užtikriname operatyvų knygų pristatymą.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Curious Incident of the Dog in the Night-Time
  • Autorius: Mark Haddon
  • Serija: Kultinės knygos
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443251

2022-10-25

Knygoje berniukas sergantis sunkia liga pasakoja apie savo išgyvenimus ir jausmus. Rekomenduočiau ją paskaityti tėvams ir vyresnių klasių moksleiviams. Išskirtinė istorija.

2021-11-22

2021-07-28

Įdomi pirma mintis buvo, keista šiek tiek skaityti, reik prisijaukinti tą faktą ir gal kitokį mąstymą. Tačiau vėliau nebegėlėjau sustoti.

2021-07-25

nereali idėja, ploju autoriui, super originalus požiūris. apie ligas mes juk žinom tik tiek , kiek patys su jomis susiduriame. Man tai buvo be galo netikėta, bet ypatingai įdomu. pasakosiu visiems apie šią knygą. aš priblokšta.

2021-03-24

Knygoje puikiai atskleistas berniuko, turinčio Aspergerio sindromą mąstymas, jo emocijos. Tiksliai apibūdinta kaip jis supranta pasaulį ir kas dedasi berniuko vidiniame pasaulyje. Verta dėmesio knyga.

2021-03-21

Vau, labai gera knyga, tik geriausias įvertinimas

2021-03-21

Puikus laiko praleidimas, skaitant šią knyga, ačiū

2021-03-09

knyga įtraukė, patiko kaip autorius pasirinko pasakotojo vaidmenį šiame romane. Daug puikių autoriaus įžvalgų.

2021-03-09

Man labai patiko, tik gaila, kad greitai susiskaitė

2021-03-09

Geras Mark Haddon kūrinys

2021-03-09

Labai patiko, rekomenduoju paskaityti

2021-03-09

Puiki knyga

2021-02-22

Nuostabi knyga

Parašykite atsiliepimą apie „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“, Mark Haddon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mark Haddon su knyga „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mark Haddon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ perkama kartu