0

Tas keistas nutikimas šuniui naktį (4-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 5.50 € (45%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tas keistas nutikimas šuniui naktį (4-as leidimas)

  • Serija: Kultinės knygos
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094443251

2021-01-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tas keistas nutikimas šuniui naktį (4-as leidimas)" aprašymas

Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ – daugybe apdovanojimų įvertintas britų autoriaus Mark Haddon romanas, priverčiantis į „normalų“ pasaulį pažvelgti kitomis akimis.

Kristoferis gali išvardinti visas pasaulio šalis bei jų sostines. Jis nesudvejojęs išbers visus pirminius skaičius iki pat 7057. Jis myli gyvūnus, tačiau negali perprasti žmonių emocijų. Dar jis bijo naujų vietų, svetimų žmonių, negali pakęsti kai jį liečia ir labai nemėgsta geltonos spalvos.

Nors ir apdovanotas nepaprasta logika bei atidumu detalėmis, penkiolikmečiui Kristoferiui kasdieninis bendravimas ir jo taisyklės turi mažai prasmės. Jis gyvena pagal savo kišenėje nešiojamus modelius, schemas ir skaičius. Kristoferis serga Aspergerio sindromu ir pasaulis jam atrodo visai kitaip, nei daugeliui „normalių“ žmonių.

Vieną dieną pagrindinis veikėjas aptinka žiauriai nužudytą šunį. Detektyvus ir gyvūnus mėgstantis berniukas nusprendžia išsiaiškinti, kas gi jam nutiko ir ši kelionė nuves ne tik nusikaltimo pėdsakais, bet ir savęs pažinimo link. Kristoferis turės perlipti per save ir daryti tokius dalykus, nuo kurių jį krečia šiurpas: eiti į svetimas bauginančias vietas bei kalbėti su žmonėmis. Pamažu berniukas sužinos vis daugiau dalykų apie jį supantį pasaulį, savo šeimą ir gyvenimą.

Mark Haddon romanas „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ yra parašytas pirmu asmeniu ir primena dienoraščio žanrą, lyg tekstą būtų kūręs pats Kristoferis: su daug skaičių, uždavinių ir unikalių minčių. Knyga yra ir linksma, ir liūdna, ir skaudi, ir pamokanti – rekomenduojama tiek jaunimui, tiek suaugusiems skaitytojams. Romanas – unikali proga pažvelgti į pasaulį „kitokio“ žmogaus akimis bei atkreipti dėmesį į mūsų visuomenės skaudulius ir iškreiptą požiūrį į normalumą.

Mark Haddon (1962) – britų autorius, išgarsėjęs romanu „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“. Knyga 2003-iais metais buvo įtraukta į ilgąjį „Man Booker“ apdovanojimų sąrašą, taip pat laimėjo „Costa Books“ premiją bei keletą kitų prizų. Atsiliepimuose ir apžvalgose kūrinys giriamas už unikalų pasakotojo balsą, puikų stilių bei taiklų požiūrį.

Iš anglų kalbos vertė Birutė Bersėnienė

Sudomino trumpas siužeto aprašymas? Rekomenduojame knygą įsigyti internetu – greita, patogu, pigiau. Patogu, nes parengėme reikalingą informaciją, tokią kaip knygos aprašymai, autorių darbų santraukos, ištraukos, puslapių skaičius, leidimo metai ir kt. Pigiau, nes visada turime gerų kainų pasiūlymų, akcijų ir išpardavimų. Greičiau, nes užtikriname operatyvų knygų pristatymą.

Parašykite atsiliepimą apie "Tas keistas nutikimas šuniui naktį (4-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tas keistas nutikimas šuniui naktį (4-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Mark Haddon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mark Haddon su knyga Tas keistas nutikimas šuniui naktį (4-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tas keistas nutikimas šuniui naktį (4-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mark Haddon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tas keistas nutikimas šuniui naktį (4-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tas keistas nutikimas šuniui naktį (4-as leidimas)" perkama kartu