0

Tas kelias į Vilnių...

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tas kelias į Vilnių...

  • Leidėjas: Gairės
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 582
  • ISBN ar kodas: 9789955759836

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tas kelias į Vilnių..." aprašymas
Šiais metais - 75-osios Vilniaus grąžinimo Lietuvai metinės, todėl Jono Rudoko monografija "Tas kelias į Vilnių…" mūsų sostinės istorijos ir dabarties temomis ypač aktuali. Autorius analizuodamas sukauptą literatūrą, nevengia aštrių kampų ir polemikos. Knyga iliustruota fotografijomis.

J. Rudoko knyga „Tas kelias į Vilnių…“ yra tikras Lietuvos kovų dėl mūsų sostinės Vilniaus metraštis.
Knygoje išsamiai nagrinėjamos Pietryčių Lietuvos problemos ne tik Lenkijos ir Sovietų Sąjungos okupacijų laikotarpiais, bet ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio ir net šiandieniniais laikais.

Parašykite atsiliepimą apie "Tas kelias į Vilnių..."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tas kelias į Vilnių..., kurią skaitytojams dovanoja Jonas Rudokas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Rudokas su knyga Tas kelias į Vilnių... jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tas kelias į Vilnių... patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Rudokas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tas kelias į Vilnių... palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tas kelias į Vilnių..." perkama kartu