0
Tas, kuris nugalės drakoną
8.99 InStock

Tas, kuris nugalės drakoną

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Tas, kuris nugalės drakoną

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9786094038587

8.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Tobulai puikus detektyvas."

Dagbladet, NorvegijaAntrojoje Leifo Perssono detektyvų trilogijos knygoje „Tas, kuris nugalės drakoną“ Evertas Bekstriomas, nuostabiai atstumiantis ir juokingas veikėjas, dėl patentuotos tingumo, sėkmės ir neįtikimos laiko nuojautos kombinacijos pagaliau sulaukia savo penkiolikos minučių šlovės.

Griežtų gydytojo nurodymų rūpintis savo sveikata besilaikantį Bekstriomą sudomina iš pažiūros eilinė alkoholiko žmogžudystė. Nuojauta neapgauna: po kelių dienų jo komanda su pirmąja susieja dar vieną žmogžudystę, atsiranda sąsajų su inkasatorių furgonėlio apiplėšimu ir dviejų apsaugininkų apšaudymu. Tautai reikia didvyrio, ir naujai paskirta Vakarų Švedijos policijos viršininkė Ana Holt ieško ko nors, kas už ją nugalėtų drakoną.

Kas šiai užduočiai tiktų labiau nei savimi patenkintas, tuščiagarbis, morale negarsėjantis, havajietiškais marškiniais vilkintis ir pagaliau vėl ginkluotas Evertas Bekstriomas?


Leifas G. W. Perssonas (g. 1945 m.) yra garsiausias Skandinavijos kriminologas ir psichologinių portretų sudarytojas, kurį laiką dirbęs Švedijos teisingumo ministerijos patarėju. 1991–2012 m. ėjo kriminologijos profesoriaus pareigas Nacionalinės Švedijos policijos taryboje, nuolat konsultuoja žiniasklaidą kaip didžiausią patirtį turintis kriminalistas. L. Perssonas yra devynių bestseleriais tapusių romanų autorius, trys jų apdovanoti prestižiškiausiais skandinavų detektyvų rašytojų apdovanojimais, pagal kelias knygas sukurti filmai.

Pagal L. Perssono trilogiją apie Evertą prodiuseris Hartas Hansonas ("Kaulai") sukūrė naują serialą "Bekstriomas".


Iš anglų k. vertė Vaiva Lešinskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu