0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-09-11 hmm

Jokiu būdu nežiūrėkit filmo, jei dar nespėjot... ten gal tik 7% viso šio šedevro..

Tas


2021-04-30 25.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tas" aprašymas

„Tas“ – Stepheno Kingo ketverius metus rašytas siaubo romanas, kuriame pasakojama apie vaikystę ir brendimą, draugystę ir ištikimybę, ir apie kiaurai persmelkiantį, kliuksintį, stingdantį ir kiekvienoje tamsioje kertėje aukų tykantį bevardį siaubą.

Viskas prasidėjo 1958-aisiais per vasaros atostogas. Tą dieną Nevykėlių grupelei išties nesisekė – vienam teko kęsti patyčias, kitą užklupo astmos priepuolis, trečiam peštukai iškaršė kailį. Tą rugpjūtį septyni vaikai nutarė stoti į kovą su blogiu - paslaptinga būtybe, gyvenančia Derio miestelio kanale.
Jie galvojo, kad nugalėjo pabaisą visiems laikams. Tačiau jie klydo...

Išgirdę, kad Deryje vėl be žinios dingsta vaikai, po trisdešimties metų jie ir vėl susitiks. Šiandien Nevykėlių grupelė – sėkmingi ir savimi pasitikintys žmonės: buhalteris, didžėjus, architektas, drabužių dizainerė, automobilių nuomos salono savininkas, rašytojas… Nors vaikystė ir jos siaubai liko praeityje, tada duotas pažadas septynetą sugrąžina į gimtąsias vietas. TAS sugrįžo. Teks dar kartą pažvelgti siaubui į akis, kad jis būtų sutramdytas kartą ir visiems laikams!

Idėja parašyti šią knygą Stephenui Kingui kilo dar 1978-aisiais, o skaitytojus knyga pasiekė 1986 m. Po metų ji buvo apdovanota „Britų fantastikos apdovanojimu“ ir buvo nominuota „Locus“ bei „Pasaulio fantastikos“ prizams. 1986 m. „Tas“ buvo geriausiai parduodama fantastikos knyga kietais viršeliais Jungtinėse Valstijose, o pagal ją sukurta ne vienas filmas – 1990 m. miniserialas, 1998 m. serialas bei 2017 m. ir 2019 m. sukurtas dviejų dalių filmas.

Autorius pasakoja, kad šios knygos idėja gimė skaitant norvegų pasaką apie tris ožiukus ir po tiltu gyvenantį trolį. Nors ši istorija, regis, nutolsta nuo šiais laikais vykstančio knygos siužeto, autorius teigia, kad tiltas romane simbolizuoja miestą, o po juo besislepiantis trolis – miesto nuotėkų vamzdynuose tūnančią paslaptingą būtybę.

„Tai vienas išskirtiniausių Kingo romanų. Jis peržengė rašytojų gerbėjų rato populiarumo slenkstį ir tapo platesnio kultūrinio įvykio dalimi. Šiame darbe esama kažko universalaus – tai tarsi ankstesnių rašytojo siaubo romanų apibendrinimas. <...> Klasikinius siaubo literatūros tropus rašytojas vartoja sąmoningai, to rezultatas – jo šiurpiausias romanas.“
The Guardian

„Kol kas puikiausias romanas... Nors kiekvienas puslapis šokiruoja ir stebina, Stephenui Kingui pavyko sukurti ir nepakartojamai šiurpią pabaigą.“
Yorkshire Evening Post

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Jėrinaitė


  • Autorius: Stephen King
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 920
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090137987

2019-09-11

Jokiu būdu nežiūrėkit filmo, jei dar nespėjot... ten gal tik 7% viso šio šedevro..

Parašykite atsiliepimą apie "Tas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tas, kurią skaitytojams dovanoja Stephen King. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stephen King su knyga Tas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stephen King. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tas" perkama kartu