⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tauta, kalba ir tapatybė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-11-22

fewfewfewffwefe


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 6.16 SoldOut

Knygos "Tauta, kalba ir tapatybė" aprašymas

Šį straipsnių rinkinį "Tauta, kalba ir tapatybė" paskatino rengti nauja susidomėjimo tautybės klausimu banga.
Straipsniai pateikiami chronologiškai, pagal jų pasirodymo laiką. Pradedama pirmuoju, kuris nagrinėja provokuojantį dvikalbystės klausimą – „Dvikalbiškumas: prakeikimas ar palaima“, ir nuosekliai einama prie kitų: kodėl jaunimas nelinkęs vartoti gimtosios kalbos, kokia kalbos sąsaja su tautine savimone ir kt. Keturi šių straipsnių yra apžvalginio pobūdžio, o trys – nauji tyrimai.
Kiekvienam straipsniui parengtas trumpas įvadas, kuris paaiškina straipsnio kilmę, ir jei straipsnis ankstesnis – trumpai supažindina su naujausia literatūra.2020-11-22

fewfewfewffwefe

Parašykite atsiliepimą apie "Tauta, kalba ir tapatybė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tauta, kalba ir tapatybė", Algis Norvilas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algis Norvilas su knyga "Tauta, kalba ir tapatybė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tauta, kalba ir tapatybė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algis Norvilas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tauta, kalba ir tapatybė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tauta, kalba ir tapatybė" perkama kartu