0

Tautinio atgimimo dainiai (Mokyklos biblioteka)

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 6,63 €
Kaina knygyne: 9,44 €*
Sutaupote: 2.81 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tautinio atgimimo dainiai (Mokyklos biblioteka)

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 463
  • ISBN ar kodas: 9986062020

2020-11-30 6.63 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tautinio atgimimo dainiai (Mokyklos biblioteka)" aprašymas

Šioje rinktinėje pateikiami lietuvių tautinio Atgimimo XIX-XX a.pradžioje dainių - A. Mickevičiaus, J. Zauerveino, P. Vaičaičio, V. Kudirkos, Maironio - kūriniai.

Parašykite atsiliepimą apie "Tautinio atgimimo dainiai (Mokyklos biblioteka)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Serija "Mokyklos biblioteka"

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Tautinio atgimimo dainiai (Mokyklos biblioteka), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Tautinio atgimimo dainiai (Mokyklos biblioteka) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Tautinio atgimimo dainiai (Mokyklos biblioteka). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Tautinio atgimimo dainiai (Mokyklos biblioteka) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Tautinio atgimimo dainiai (Mokyklos biblioteka)" perkama kartu