0

Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai

  • Nuolaida knygai -44%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 22,88 €*
Sutaupote: 9.89 € (44%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 407
  • ISBN ar kodas: 9789955195498

2020-09-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai" aprašymas

Mokslo studija „Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai“ skirta ypatingai svarbiai ir aktualiai Lietuvoje asmenų, priklausančių tautinėms mažumoms, teisių apsaugos temai. Žmogaus teisių, tarp jų ir asmenų, priklausančių tautinėms mažumoms, teisių apsaugos užtikrinimas, laikytinas valstybės demokratijos vertinimo matu.

Studijos „Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai“ tikslas – išnagrinėti ir įvertinti tautinėms mažumoms priklausančių asmenų statusą, jų teisių apimtį bei nustatyti valstybės tarptautinius įsipareigojimus užtikrinant šių asmenų teises.

Studija „Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai“ reikšminga tuo, kad joje Mykolo Romerio universiteto mokslininkų kolektyvas ne tik aptaria teisinio reglamentavimo aspektus, bet ir plačiai analizuoja valstybių praktiką bei tarptautinių teisminių ir kvaziteisminių institucijų jurisprudenciją dėl tautinėms mažumoms priklausančių asmenų teisių. Studijoje apžvelgiami tiek bendri, tiek labai specifiniai aspektai, susiję su tautinėmis mažumomis. Pažymėtina, kad iki šiol tautinių mažumų apsauga tarptautinės teisės požiūriu nebuvo sulaukusi Lietuvos mokslininkų dėmesio, todėl ši Studija yra pirmasis leidinys Lietuvos Respublikoje plačiai ir visapusiškai nagrinėjantis tautinėms mažumoms priklausančių asmenų apsaugos tarptautinėje teisėje aspektus.

Parašykite atsiliepimą apie "Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai, kurią skaitytojams dovanoja Saulius Katuoka, Pavelas Ravluševičius, Edita Žiobienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Katuoka, Pavelas Ravluševičius, Edita Žiobienė ir kt. su knyga Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Katuoka, Pavelas Ravluševičius, Edita Žiobienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tautinių mažumų apsauga: tarptautinės teisės aspektai" perkama kartu