0

Tautiška kapelija Sutaras. Mūsų instrumentai

7,24 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tautiška kapelija Sutaras. Mūsų instrumentai

  • Leidėjas: Sutaras
  • Formatas: 30x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • ISBN ar kodas: INSTRUMENTAI

2020-12-31 7.24 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tautiška kapelija Sutaras. Mūsų instrumentai" aprašymas

Tautiška kapelija "SUTARAS" yra savarankiška, profesionali folkloro grupė. Ansamblio repertuare - įvairiausių laikų lietuvių instrumentinė liaudies muzika, atliekama autentiškais instrumentais arba tiksliomis jų kopijomis. Be visame pasaulyje populiarių, Lietuvoje taip pat paplitusių smuikų, bandonijų, cimbolų, armonikų, klarnetų, SUTARAS puikiai muzikuoja visais lietuviškais instrumentais: lamzdeliais, rageliais, skudučiais, ragais, daudytėmis, ožragiais, kanklėmis ir kt.

Turėdami didžiulį instrumentų arsenalą ir būdami multiinstrumentalistais, SUTARO muzikantai kiekvieno regiono muziką groja jam būdinga sudėtimi.

Parašykite atsiliepimą apie "Tautiška kapelija Sutaras. Mūsų instrumentai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tautiška kapelija Sutaras. Mūsų instrumentai, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Tautiška kapelija Sutaras. Mūsų instrumentai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tautiška kapelija Sutaras. Mūsų instrumentai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tautiška kapelija Sutaras. Mūsų instrumentai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tautiška kapelija Sutaras. Mūsų instrumentai" perkama kartu