⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tautos auklėjimo mintys. Kultūros kritika, publicistika, viešos paskaitos, pokalbiai

2022-12-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tautos auklėjimo mintys. Kultūros kritika, publicistika, viešos paskaitos, pokalbiai" aprašymas

„[K]as gali pavergti tautą, kuri remiasi tikru žmogumi, suprantančiu savo pareigas ir nujaučiančiu tautos dvasios kelius?“ – klausė Sofija Kymantaitė-Čiurlionienė 1922-aisiais parašytame straipsnyje „Apie tautos auklėjimą“.


S. Čiurlionienės-Kymantaitės kultūros kritikos tekstus, kūrybą, publicistiką, viešas paskaitas, pokalbius sieja vienas iš pagrindinių, visa apimančių jos gyvenimo tikslų – išugdyti dorą, patriotišką, visapusiškai išsilavinusią visuomenę. Ji nesitenkina tradicine spaudos (laikraščių, knygų) forma, bet pati skaito paskaitas tuo metu naujoje kultūros erdvėje – radiofone, siūlo pasitelkti naujas ir patrauklias visuomenės auklėjimo priemones: kinematografą, plokšteles. Ir, svarbiausia, ugdyti žmogų, telkti kuo daugiau šviesuomenės, galinčios skleisti šviesą visoje Lietuvoje.


"Į knygą surinkti S. Čiurlionienės-Kymantaitės kritikos ir publicistikos straipsniai, viešų kalbų, pokalbių tekstai leidžia pažinti ne tik originalias įžvalgas apie XX a. pirmosios pusės literatūros, teatro, dailės, muzikos reiškinius, jau tapusius kultūros istorija, bet ir pedagogikos idėjas, skirtas ne tik mokyklos institucijai, bet ir visai tautai, visuomenei."

Aušra Martišiūtė-Linartienė


"Ką turime daryti, kad būtų geriau? Kokios turi būti mūsų mintys? Kokie turi būti mūsų jausmai, kokie mūsų darbai, kaip turime patys save auklėti, kaip turime mūsų jaunimą auklėti, kad mums būtų gerai, kad gyvenimas čia geras būtų, kad jokie aukso kalnai mūsų svetur neviliotų?"

Sofija Čiurlionienė-KymantaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tautos auklėjimo mintys. Kultūros kritika, publicistika, viešos paskaitos, pokalbiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tautos auklėjimo mintys. Kultūros kritika, publicistika, viešos paskaitos, pokalbiai", Sofija Čiurlionienė-Kymantaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sofija Čiurlionienė-Kymantaitė su knyga "Tautos auklėjimo mintys. Kultūros kritika, publicistika, viešos paskaitos, pokalbiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tautos auklėjimo mintys. Kultūros kritika, publicistika, viešos paskaitos, pokalbiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sofija Čiurlionienė-Kymantaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tautos auklėjimo mintys. Kultūros kritika, publicistika, viešos paskaitos, pokalbiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tautos auklėjimo mintys. Kultūros kritika, publicistika, viešos paskaitos, pokalbiai" perkama kartu