0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tautos Sukilimas. 1941 m. Lietuvos nepriklausomybei atkurti

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-08 Arūnas

Puikus autentiškas sukilimo dalyvio, vieno iš vadų liudijimas apie 1941 m. Birželio sukilimą.


2022-01-31 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tautos Sukilimas. 1941 m. Lietuvos nepriklausomybei atkurti" aprašymas

Pilypas Žukauskas-Narutis (1920-2014) – vienas pagrindinių 1941 metų Birželio sukilimo organizatorių, antinacinės rezistencijos dalyvis ir Štuthofo koncentracijos stovyklos kalinys, inžinierius. Sovietinė okupacija užklupo P. Narutį studijuojantį Vytauto Didžiojo universitete, kur jis buvo Studentų ateitininkų sąjungos pirmininkas. Būdamas vos 21-erių metų jis įsitraukė į Lietuvių aktyvistų fronto veiklą ir ėmėsi vadovauti Birželio sukilimo štabui Kaune. Ši jo knyga – tiesioginio liudininko ir dalyvio atsiminimai apie pavergtos lietuvių tautos laisvės kovą. Knygoje atsiskleidžia sudėtingas politinis kontekstas, atvedęs iki būtinybės ir pareigos sukilti prieš sovietinę okupaciją, Sukilimo planavimą ir veiksmus, o taip pat tikslus.

Būtent Sukilimo tikslai ir padariniai šiandien yra tapę nuolatinio šmeižto ir propagandos taikiniu tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje. Lietuvos visuomenė yra palyginti menkai susipažinusi su Sukilimu, beveik nėra populiariosios literatūros ar laidų šia tema, itin glaustai ji paliečiama ir mokyklinėse programose. Visa tai lemia, jog Sukilimo ir jo dalyvių atminimas iki šiol formuojamas gandų, sovietinės istorijos mitų ir vertinimų, ignoruojančių tragišką 1941 metų vasaros lietuvių tautos padėtį ir aplinkybes. Ši knyga „Tautos Sukilimas. 1941 m. Lietuvos nepriklausomybei atkurti“, pirmąkart leidžiama Lietuvoje minint 80-ąsias Sukilimo metines, siūlo visiems, besidomintiems Lietuvos istorija ir laisvės kovomis pažinti Tautos sukilimą iš pirmų lūpų – vieno iš Sukilimo vadų pasakojimo.2021-10-08

Puikus autentiškas sukilimo dalyvio, vieno iš vadų liudijimas apie 1941 m. Birželio sukilimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Tautos Sukilimas. 1941 m. Lietuvos nepriklausomybei atkurti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvos istorija

Pilypas Žukauskas-Narutis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tautos Sukilimas. 1941 m. Lietuvos nepriklausomybei atkurti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tautos Sukilimas. 1941 m. Lietuvos nepriklausomybei atkurti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tautos Sukilimas. 1941 m. Lietuvos nepriklausomybei atkurti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tautos Sukilimas. 1941 m. Lietuvos nepriklausomybei atkurti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Pilypas Žukauskas-Narutis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tautos Sukilimas. 1941 m. Lietuvos nepriklausomybei atkurti" perkama kartu