0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tavo gyvenimas iki gimimo

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-12-11 Solveiga

Norėjau padovanoti draugei knygą apie nėštumą, nes ji kaip tik laukiasi. Tai pamačiau šią – gyvai dar gražesnė, nei nuotraukoj! Žavingas viršelis, toks elegantiškas ir kartu labai mielas. Draugei labai patiko. Sakė labai įdomiai, labai paprastu stiliumi viską aprašyta. Pilna dalykų, kurių nežinojo. Rekomenduoju visoms nėštukėms!

Tavo gyvenimas iki gimimo


2021-06-30 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tavo gyvenimas iki gimimo" aprašymas

Kai kurios kultūros žmogaus amžių skaičiuoja ne nuo gimimo, bet nuo apvaisinimo - gyvybės užsimezgimo įsčiose. Pažinti žmogaus „priešistore“ vadinamus devynis mėnesius kviečia knyga „Tavo gyvenimas iki gimimo“. Biologijos mokslų daktarė Katharina Vestre papasakos ne tik apie vaisiaus vystymąsi nuo užsimezgimo iki gimimo, bet ir pateiks netikėtų analogijų bei pavyzdžių iš gyvūnijos pasaulio.

Motinos įsčiose vyksta stebuklingi procesai. Apie kiekvieną iš jų išsamiai papasakoja knygos autorė Katharina Vestre. Versdami „Tavo gyvenimas iki gimimo“ puslapius, sužinosite:

● kas ląstelėms pakužda sukurti mus tokius, kokie esame,
● kas yra mūsų kaulų „statybinė medžiaga“,
● ką išvysta pirmą kartą praregėjusios mūsų akys,
● kas mus jungia su visomis gyvomis būtybėmis ir kuo mes išsiskiriame?

Knygos autorė atskleis, kad tiek žmogų, tiek dramblį, tiek medį sudaro tos pačios "statybinės medžiagos". Skirtingas jų išsidėstymas ir proporcijos sukuria mus tokius, kokie esame. Versdami knygos puslapius, sužinosite ką reiškia angliškas posakis „triušis mirė“ ir kuo ypatingas kirmino Bonellia viridis „šeimyninis gyvenimas“.

Katharina Vestre „Tavo gyvenimas iki gimimo“ – tai ne tik puiki dovana visoms stebuklo laukiančioms moterims. Knyga sudomins visus norinčius pažinti, kaip prasideda žemiška žmogaus kelionė nuo pirmosios ląstelės susiformavimo ir pasidalijimo iki išvystant šviesą ir pirmą kartą įkvepiant gaivaus oro.

Autorė aprašo kiekvieną embriono vystymosi etapą nevengdama humoro ir mokslinių įdomybių. Ji supažindina skaitytoją su platesniu moksliniu kontekstu ir intriguojančiai pateikia „sausą“ informaciją apie nėštumo metu vykstančius procesus. Ši knyga – tai žmogaus atsiradimo istorija nuo Aristotelio eksperimentų su vištos kiaušiniais iki molekulinės biologijos ir genetikos.

„Nors ši knyga trumpa, jos užmojai – platūs. Įdomybės iš gyvūnų pasaulio padeda geriau suprasti svarbiausias žmogaus nėštumo sąvokas bei procesus. <...> Autorė neabejotinai gabi mokslinei komunikacijai. Jos tekstas padeda skaitytojui įsigilinti į pasakojamą istoriją. Dėl mokslo ir pasakojimo dermės ši knyga yra išskirtinis skaitinys. Nė nepastebėsite, kad jau žinote daugiau. Platus temų spektras neužgožia knygos gylio, tad ja gali mėgautis ir paprastas pasaulietis, ir biologijos mokslų daktaras.“
The Biologist


  • Autorius: Katharina Vestre
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094840586

2019-12-11

Norėjau padovanoti draugei knygą apie nėštumą, nes ji kaip tik laukiasi. Tai pamačiau šią – gyvai dar gražesnė, nei nuotraukoj! Žavingas viršelis, toks elegantiškas ir kartu labai mielas. Draugei labai patiko. Sakė labai įdomiai, labai paprastu stiliumi viską aprašyta. Pilna dalykų, kurių nežinojo. Rekomenduoju visoms nėštukėms!

Parašykite atsiliepimą apie "Tavo gyvenimas iki gimimo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Katharina Vestre parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tavo gyvenimas iki gimimo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tavo gyvenimas iki gimimo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tavo gyvenimas iki gimimo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tavo gyvenimas iki gimimo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Katharina Vestre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tavo gyvenimas iki gimimo" perkama kartu