0

Tavo interjeras. Jaukių namų žinynas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tavo interjeras. Jaukių namų žinynas

  • Leidėjas: Dangus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 22x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 345
  • ISBN ar kodas: 9789955988540

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tavo interjeras. Jaukių namų žinynas" aprašymas

Jaukių namų žinynas A4 formato, kietais viršeliais, gausiai iliustruotas nuotraukomis ir projektų pavyzdžiais.

Parašykite atsiliepimą apie "Tavo interjeras. Jaukių namų žinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tavo interjeras. Jaukių namų žinynas, kurią skaitytojams dovanoja Alvydas Jonaitis, Gintaris Česiūnas, Vytautas Kandrotas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvydas Jonaitis, Gintaris Česiūnas, Vytautas Kandrotas su knyga Tavo interjeras. Jaukių namų žinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tavo interjeras. Jaukių namų žinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvydas Jonaitis, Gintaris Česiūnas, Vytautas Kandrotas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tavo interjeras. Jaukių namų žinynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tavo interjeras. Jaukių namų žinynas" perkama kartu