⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tavo oda (knyga su defektais)

6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tavo oda (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Ši knyga "Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą" nėra įprastas patarimų rinkinys. Joje nerašoma, kokie kremai gydo kokias ligas ir kaip išsaugoti amžiną jaunystę. Nėra čia ir stebuklingų tobulo įžymybių grožio paslapčių - norint jas atskleisti, reikėtų rašyti knygą apie fotošopą.

Oda lyg rūgštimi dengta plytų siena gina mus nuo pavojingų įsibrovėlių: ligų sukėlėjų, nuodų, alergenų. Ji - ir natūralus kondicionierius, saugantis nuo perkaitimo, peršalimo ar dehidratacijos. Kad apgintų mus nuo šių pavojų, oda nuolat palaiko ryšį su aplinka: matuoja temperatūrą, išskiria įvairiausius skysčius ir sekretus, sugeria šviesos energiją ir paverčia ją šiluma. Oda tiria, lauke vėjuota, šalta ar sausa, daiktas šiurkštus ar lygus, minkštas ar kietas, aštrus ar bukas. Naujausi tyrimai rodo, kad oda netgi junta kvapus ir girdi garsus.

Oda - saitas su išoriniu pasauliu. Ji siunčia ir priima signalus, teikia informaciją juslėms. Tai geismo objektas, riba, nuostabus indas, kuriame telpa mūsų gyvybė, o drauge - ir milžiniška bakterijų, grybelių, virusų bei parazitų gyvenamoji terpė.

Per odą palaikome ryšį su kitais žmonėmis. Kiekvieno žmogaus oda turi skirtingą skonį, o jos aromatas traukia tik tuos, kurie mums tinka.

Nuoga oda jaudina. Žadina troškimus. Fizinis prisilietimas neįmanomas be sąlyčio su oda. Nuo geidulingų minčių oda pašiurpsta. Ko gero, oda, o ne smegenys, yra didžiausias žmogaus lytinis organas.

Oda nuolat palaiko ryšius su nervų ir imunine sistemomis. Jos išvaizda taip pat neatsiejamai susijusi su vidiniais procesais - mūsų mityba ir psichine būkle.

Vokiečių dermatologės dr. Yael Adler knyga "Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą" suteikia galimybę pažinti didžiausią mūsų kūno organą - nuo struktūros ir funkcijų iki negalavimų ir tinkamos priežiūros.

Iš vokiečių kalbos vertė Ieva Sidaravičiūtė


  • Autorius: Jael Adler
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099603476-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tavo oda (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Jael Adler pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tavo oda (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tavo oda (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tavo oda (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tavo oda (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jael Adler tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tavo oda (knyga su defektais)" perkama kartu