0

Tavo sėkmės kodas. Sėkmės konsultantės užrašai

  • Nuolaida knygai -71%
2.0
(4 įvertinimai)
Internetu: 1,49 €
Knygyne: 4,98 €*
Sutaupote: 3.49 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2016-05-10 natalija

pažinties su astrologija pradžiai labai tinka, išdėstyti visi esminiai dalykai

Informacija

Tavo sėkmės kodas. Sėkmės konsultantės užrašai

  • Leidėjas: Veiklos seka
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 250
  • ISBN ar kodas: 9786099515205

1.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Magija - tai mokslas, kai neįmanoma tampa realybe.

Paslaptys - tai ne stebuklas, tai „slaptas" mokslas.


J. W. von Goethe


Vokiečių rašytojas ir mokslininkas Georgas Lichtenbergas rašė: „Į stebuklus žvelk iš tolo, jeigu nori jais patikėti, kaip ir į debesis, jeigu nori juos laikyti tvirtu kūnu".Turbūt kiekvienas žmogus yra patyręs kažką nepaprasto, stebuklingo... Tačiau visuomet mes skubame viską paaiškinti moksliškai, kad tik nepripažintume, jog stebuklai iš tikrųjų egzistuoja. Tačiau širdies gilumoje visi tuo tikime, kaip ir Dievu, kurio egzistavimas nėra įrodytas ar paneigtas. Tikime, nes žinome. Ir tas žinojimas ateina iš mūsų sielos gelmių. Todėl gyvenimas mums diktuoja savas taisykles, nesuprantamas mūsų protui ir „neįkandamas" jokiam mokslui. Visi suprantame ir tai, kad egzistuoja kažkas, kas yra už pažinimo ribų.


Nuo neatmenamų laikų žmogus domėjosi dangaus kūnais ir ženklais "iš aukščiau". Tas žvaigždėtas dangus ir dabar atrodo toks paslaptingas, užburiantis ir slepiantis savyje tiek informacijos, kad žemiški dalykai tampa neatsiejami nuo Visatos paslapčių. Pažinti mus supantį pasaulį tampa būtinybe. Mes norime suprasti, kodėl gyvename, kokia mūsų paskirtis šioje žemėje, kokie tikslai, uždaviniai ir kokios galimybės praleisti sau skirtą gyvenimo etapą sėkmingai ir laimingai. Mes norime pažinti save, pažinti gyvenimą, mums netgi rūpi ir tai, kas yra po gyvenimo...


 Dar niekas neatsakė į klausimą, kas yra po mirties. Mokslininkai turi vienokią, o religijos atstovai - visai kitokią nuomonę... Bet mes vis vien nežinome tiesos. Todėl kad ir kaip gyventume, vis vien eisime pažinimo keliu. Jeigu geriau susimąstytume, tai suprastume, kad ne tiek jau daug žinome ir apie save... Ne be priežasties karalius Dovydas sakė, kad jis yra „baimę keliančiai sukurtas", t. y. žmogus yra labai sudėtingas „mechanizmas". Mes net nežinome savo galimybių, o juk kiekvienas esame savitai talentingas, svarbiausia - atrasti savyje tuos talentus ir kūrybines galias, kad galėtume atsiskleisti ir tobulėti.


Kad pažintų mus supantį pasaulį, o tuo pačiu ir save, žmogus stebėjo dangų, planetas, žvaigždes ir suprato, kad dangaus kūnai įtakoja ir jo gyvenimą. Taip atsirado astrologijos mokslas. Senosios kultūros domėjosi ir skaičių magija bei jų galia. Skaičių mistika slepia informaciją apie dangų, erdvę, laiką, gamtą, žmogų... Tai žinios apie praeitį, dabartį ir ateitį.


Kiekvienas žinome savo gimimo datą - ji užrašyta skaičiais ir tai jau yra svarbi informacija apie žmogų, jo karmą, charakterį, talentus, gyvenimo tikslus ir siekius. Pagal gimimo datą sudarinėjami ne tik žmonių, bet ir valstybių horoskopai, numerologinė analizė. Sėkmės ar pavojaus galimybes taip pat galima apskaičiuoti. Kad pritrauktume sėkmę, galime naudotis talismanais, kad apsisaugotume nuo pavojų - amuletais. Taip mūsų gyvenime atsiranda simboliai ir ženklai.

Net ir skeptikas susiduria su ženklais - pinigų kupiūra sudaryta iš įvairių ženklų, simbolių, skaičių. Kiekvienas jomis naudojamės. Važinėjame automobiliais, kurie turi valstybinį numerį, sudarytą iš raidžių ir skaičių: gyvename ir dirbame patalpose - kurios turi savo adresą. Važiuodami autobusu, traukiniu, troleibusu ar skrisdami lėktuvu perkame bilietą, kuriame nurodytas numeris, data, vieta, pateikiama kita informacija. Taigi skaičių yra visur, ženklų ir simbolių - taip pat. Vadinasi, visa tai gali kažkaip įtakoti ir mūsų gyvenimą.


Žinoma, nereikia visko ir visur skaičiuoti ar susirgti skaičiavimo manija, tačiau galime išmokti sėkmingai panaudoti sau palankius skaičius, simbolius ar ženklus ir siekti asmeninės sėkmės, finansinės nepriklausomybės bei dvasinės ramybės. Kiekvienas žmogus nori tapti laimingu. Nuoširdžiai tikiuosi, kad ši knyga "Tavo sėkmės kodas. Sėkmės konsultantės užrašai" padės Jums pažinti save, atrasti savo pašaukimo kelią, įgyvendinti didžiuosius tikslus ir atverti sau neribotas galimybes.


Jei būsi nedoras, tavo kiti gyvenimai bus dar tragiškesni ir nelaimingesni. O kol netapsime dorais žmonėmis - nepakilsime iki dvasinio egzistavimo, t. y. nepasieksime aukščiausios dvasingumo pakopos. Yra manoma, kad ypač geri žmonės tampa angelais. Didieji filosofai, mokslininkai, išminčiai ir menininkai tą gerai žinojo. Todėl tik sugebėdami žvelgti į ateitį ir taisydami savo praeities klaidas, galime būti arčiau tiesos ir dieviškumo. Kiekvienam ateina laikas pažinti savo šviesiąją gyvenimo pusę.


Okultistai, mokslininkai, mistikai, magai bei istorikai visuomet savęs ir pasaulio pažinimui skyrė daug dėmesio. Mokslas yra bejėgis mums atsakyti į daugelį klausimų, todėl visuomet lieka pažinimo kelias, kurį renkamės individualiai, priklausomai nuo to, kokie yra mūsų siekiai. O pažinimo kelias - nesibaigiantis!

Turinys

TURINYS


ĮVADAS / 7

I DALIS. PLANETOS     / 11

II DALIS. ZODIAKO ŽENKLAI / 23

III DALIS. KARMA / 51

IV DALIS. PRANAŠYSTĖS / 75

V DALIS. SPALVOS / 83

VI DALIS. SIMBOLIAI / 95

VII DALIS. AUGALAI / 101

VIII DALIS. GYVŪNAI / 129

IX DALIS. METALAI / 159

X DALIS. TALISMANAI / 169

XI DALIS. AKMENYS / 179

XII DALIS. HIPNOZĖS PASAULIS / 203

XIII DALIS. SKAIČIAI / 217

XIV DALIS. SĖKMĖS PASLAPTYS / 229

XV DALIS. SVEIKAS ŽMOGUS - LAIMINGAS ŽMOGUS / 239

PABAIGA / 243
2019-09-27

Astrologija - tai pseudo mokslas kurį neturėtu net priimti kas rimtai. Ne kas kita, kaip nereikalinga informacija.

2019-09-27 Greta

Astrologinis šlamštas. Ir kodėl siūlomas "dažniausiai perkama kartu" su tokia puikia knyga kaip "Kopimas į Karmelio kalną"? Tikintis žmogus niekada nesidomės jokia astrologijomis ir magijomis ir tikrai nepirks.

2018-08-26 Aleksas

Briedas...

2016-05-10 natalija

pažinties su astrologija pradžiai labai tinka, išdėstyti visi esminiai dalykai

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu