0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tavo vietoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 18,29 €*
Sutaupote: 5.80 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-27 A.K.

Kokia žavinga knyga! Tiesiog patiko.

Tavo vietoje


2021-05-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tavo vietoje" aprašymas

Debiutinis rašytojos Beth O'Leary romanas „Atskirai kartu“ sužavėjo visus jautrių istorijų gerbėjus. Nauja autorės knyga „Tavo vietoje“ ir vėl kviečia į linksmą istoriją apie močiutę ir anūkę, kurios dviems mėnesiams susikeitė... savo gyvenimais.

Ailinei greitai sukaks aštuoniasdešimt metų ir ją ką tik paliko vyras - nusivijo dailų šokėjos užpakaliuką. Ar Ailinė liūdi? Ne! Ji mielai užmegztų naują pažintį. Deja, nedideliame kaimelyje, kur ji gyvena, labai jau menkas laisvų vyriškių pasirinkimas. Ailinė tyliai dūsauja, atsimindama savo jaunystės svajones kada nors gyventi Londone.

Lina – Ailinės anūkė. Ji darbe svarbaus pristatymo metu klientų akivaizdoje patyrė panikos priepuolį. Linos vadovas liepė jai pailsėti ir tiesiog išvijo dviejų mėnesių atostogų. Nusiminusi Lina nuvažiuoja aplankyti močiutės ir sužino su kokia problema susidūrė Ailinė.

Čia gimsta idėja! Lina pasiūlo močiutei tiesiog susikeisti namais. Du mėnesius Ailinė galės gyventi Londone ir megzti naujas pažintis su džentelmenais, o tuo tarpu Lina prižiūrės jos namus ir mėgausis kaimo ramybe. Planas idealus ir moterys imasi jį įgyvendinti.

Ailinė apsigyvena Londone kartu su Linos buto draugais. Anūkės geriausias draugas netrunka susidraugauti su močiute ir parodo jai visas internetinių pažinčių galimybes. Netrukus aplink Ailine pradeda burtis vienišų pagyvenusių Londono gyventojų ratelis.

Tuo tarpu Lina, kuri tikėjosi ramaus poilsio kaime, įtraukiama į bendruomenės gyvenimą. Jai tenka susipažinti su liežuvaujančių pensininkių draugija, vedžioti seną šunį bei organizuoti miestelio šventę. O kur dar slaptas močiutės planas sutaikyti Liną su mama, kuri gyvena tame pačiame kaime.

Romanas „Tavo vietoje“ turi visko. Tai istorija apie antrus šansus, apie bendruomenę, draugus, vaikų ir tėvų santykius, asmenines dramas, meilę ir netikėtus atradimus. Daug gero humoro ir šiek tiek graudulio tik paskanina pasakojimą ir neleidžia nuo jo atsitraukti iki paskutinio puslapio.

Beth O'Leary – britų autorė, kurios knygos jau verčiamos į 30 kalbų. Debiutinį romaną „Atskirai kartu“ ji parašė traukinyje, važinėdama į ir iš darbo vaikų literatūros leidykloje. Sulaukusi netikėtos sėkmės „Sunday Times“ bestselerių autorė atsidėjo vien tik kūrybai.

Iš anglų kalbos vertė Emilija Visockaitė2020-09-27

Kokia žavinga knyga! Tiesiog patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Tavo vietoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tavo vietoje, kurią skaitytojams dovanoja Beth O'Leary. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Beth O'Leary su knyga Tavo vietoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tavo vietoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Beth O'Leary. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tavo vietoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tavo vietoje" perkama kartu