Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tavo žodis - ugnis. Kaip gyventi Evangelija?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.758 SoldOut

Knygos „Tavo žodis - ugnis. Kaip gyventi Evangelija?“ aprašymas

Dievo žodis - ugnis, kuri uždega, išplečia ir perkeičia savyje viską, prie ko prisiliečia. Perduodamas iš kartos į kartą Žodis pasiekė mus kaip deginanti liepsna, kaip liepsnojantis fakelas. Nors nuo pradžios Jį skiria du tūkstančiai metų - liepsna neatvėso. Šia knyga autorius siekia, kad mes priimtume Jėzų tarp mūsų, kalba apie gyvą dialogą tarp Dievo ir žmogaus, gyvenimą Evangelija ir begalinio Žodžio turtingumo ir galios šviesoje.

Iiš italų kalbos vertė Liucija Aušra GrybaitėParašykite atsiliepimą apie „Tavo žodis - ugnis. Kaip gyventi Evangelija?“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Fabio Cardi pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tavo žodis - ugnis. Kaip gyventi Evangelija?“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tavo žodis - ugnis. Kaip gyventi Evangelija?“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tavo žodis - ugnis. Kaip gyventi Evangelija?“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tavo žodis - ugnis. Kaip gyventi Evangelija?“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Fabio Cardi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tavo žodis - ugnis. Kaip gyventi Evangelija?“ perkama kartu