⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tavyje glūdinti stiprybė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 4.49 SoldOut

Knygos "Tavyje glūdinti stiprybė" aprašymas

"Meilė gimsta kartu su mumis, ji gimsta mūsų širdyse."

Louise L.HayRemdamasi principu "mylėk savo artimą, kaip save patį", Louise L.Hay aiškina meilės užuomazgą pačiame žmoguje.

Teikdama, jog negalime mylėti kitų, kol nesubrandinome meilės sau, ji sukuria žmonių sielose saugų pasaulį, kuriame kiekvienas suranda meilę. Knygos autorė suranda kelią į kiekvieno žmogaus širdį: griauna senuosius stereotipus, skverbiasi į sielos gelmes, moko mylėti, kviečia svajoti ir suprasti įvairius kasdienybėje paskendusius dalykus. Savo mintis Louise L.Hay supina su meditacijai skirtomis pratybomis.

Ši knyga "Tavyje glūdinti stiprybė" - nepakeičiamas moters gyvenimo vadovas.


Iš anglų kalbos vertė Aistė Kažemekaitienė


Pratarmė


Pratarmė


Šioje knygoje sukaupta nemažai žinių. Nemanykite, kad turite viską iš karto įsisavinti. Tam tikros idėjos jums iškris iš galvos. Pirmiausia padirbėkite su jomis. Jei sakau kažką, su kuo jūs nesutinkate, ignoruokite tai. Jei iš knygos jums priimtina bent viena idėja ir galite panaudoti ją savo gyvenimui pagerinti, tuomet jaučiu, kad knyga atitiko paskirtį.

Skaitydami knygą, jūs pastebėsite, kad naudoju daug terminų: Galia, Protas, Begalinis Protas, Aukštesnė Galia, Dievas, Universali Galia, Vidinė Išmintis... ir t.t. Šie terminai skirti parodyti jums, jog nėra ribų tam, ką jūs pasirenkate įvardinti Galiai, kuri valdo visatą ir yra jumyse. Jei kuris nors pavadinimas trikdo jus, pakeiskite jį kitu, kuris atrodys tinkamesnis. Ankščiau, skaitydama knygą, netgi išbraukdavau žodžius ar vardus, kurie manęs netenkino ir įrašydavau žodžius, kurie labiau patiko. Jūs galite daryti taip pat.

Jūs pastebėsite, kad rašau du žodžius ne taip, kaip jie normaliai rašomi. Ligą aš apibūdinu kaip negalią. Šis žodis ženklina viską, kas nėra harmoningai susiję su jumis ar jūsų aplinka. AIDS rašoma mažosiomis raidėmis - aids, kad būtų sumenkinta žodžio galia. Ši idėja kilo gerbiamam Stephanui Pietersui. Hay Namuose mes nuoširdžiai palaikome šią koncepciją ir raginame mūsų skaitytojus elgtis taip pat.

Šioje knygoje noriu pasidalinti naujomis idėjomis su skaitytojais, kurie metų metus rašė man, prašydami daugiau informacijos. Jaučiu, kaip svarbu žinoti, kad Galia, kurios mes dairomės „kažin kur", yra mumyse. Tegu ši knyga atskleidžia, kokie iš tikrųjų esame galingi.


Įžanga


Įžanga


Aš - ne gelbėtoja. Aš negydau. Galvoju apie save kaip apie kūlgrindos akmenį savęs pažinimo kelyje. Aš sukuriu erdvę, kurioje žmonės, mokomi mylėti save, gali sužinoti, kokie nepakartojami jie yra. Tai - viskas, ką aš darau. Esu žmogus, kuris stiprina kitus. Aš padedu žmonėms atsakyti už savo gyvenimus. Padedu jiems surasti jų pačių galią, vidinę išmintį, stiprybę. Aš padedu jiems atsikratyti kliūčių ir užkardų kelyje, kad jie galėtų mylėti save. Tai nereiškia, jog mes niekuomet neturėsime problemų, bet mūsų reakcija į problemas gali būti skirtinga.

Esu vedusi šimtus seminarų, vadovavusi ugdymo programoms visoje šalyje ir už jos ribų, konsultavusi individualiai ir galiu teigti, kad yra vienas dalykas, kuris sprendžia kiekvieną problemą: meilė sau. Kai žmonės pradeda kasdien vis labiau mylėti save, pagerėja jų gyvenimas. Jie geriau jaučiasi. Jie gauna darbus, kurių nori. Jie turi pinigų, kurių jiems reikia. Jų tarpusavio santykiai pasiteisina, išsprendžiami negatyvūs atvejai, užsimezga nauji ryšiai. Labai paprasta prielaida - mylėti save. Mane kritikavo už tai, kad buvau pernelyg elementari, todėl supratau, jog paprasti dalykai dažniausiai yra esminiai.

Kažkas man neseniai pasakė: "Jūs davėte man nuostabiausią dovaną - jūs padovanojote man save patį". Tiek daug iš mūsų slepiasi nuo savęs, ir mes net nežinome, kas esame. Nežinome, ką jaučiame, nežinome, ko norime. Gyvenimas yra savęs pažinimo kelionė. Man būti apšviestai, reiškia nugrimzti į vidų ir sužinoti esmę, kas ir kokie mes iš tikrųjų esame, žinoti, kad mylėdami ir rūpindamiesi savimi, mes galime pasikeisti į gerąją pusę. Mylėti save nėra savanaudiška. Tai mus taip išgrynina, jog galime mylėti save pakankamai, kad mylėtumėm kitus. Mes tikrai galime padėti planetai, kai nusileidžiame iš mūsų pačių didelės meilės ir džiaugsmo erdvės.

Galia, kuri sukūrė šią nepaprastą Visatą buvo dažnai palyginama su meile. Dievas yra meilė. Mes dažnai girdėjome tvirtinimą: Meilė priverčia pasaulį suktis. Visa tai - tiesa. Meilė yra rišamoji jėga, kuri laiko Visatą kartu.

Man meilė yra gilus įvertinimas. Kai kalbu apie savęs mylėjimą, turiu galvoje mąstymą apie tai, kas mes esame. Mes priimame visas skirtingas savo dalis -mūsų smulkias savybes, sutrikimus, dalykus, kurie mums ne taip gerai sekasi, taip pat ir visas nuostabiąsias savybes. Mes su meile priimame visą rinkinį. Besąlygiškai.

Deja, daugelis iš mūsų nemyli savęs tol, kol nenumeta svorio, nesuranda darbo, negauna paaukštinimo, neišsirenka vaikino ar dar ko nors. Mes dažnai keliame savo meilei sąlygas. Tačiau galime pasikeisti. Mes galime mylėti save tokius, kokie esame dabar!

Apskritai, šioje planetoje trūksta meilės. Tikiu, kad planeta turi ne-galią pavadintą aids, ir kasdien miršta vis daugiau žmonių. Šis materialus iššūkis suteikia mums galimybę nugalėti kliūtis, pakilti virš moralinių stereotipų, religinių skirtumų, politikos ir atverti savo širdis. Kuo daugiau mūsų galės taip padaryti, tuo greičiau mes rasime atsakymus.

Mes esame milžiniško individualaus ir globalinio pasikeitimo vidury. Tikiu, jog visi, kurie gyvena šiuo metu, renkasi būti čia ir būti šių pasikeitimų dalimi, kad pažadintų permainas ir paverstų pasaulį bei seną gyvenimo būdą į taikesnę meilės kupiną egzistenciją. Žuvų Amžiuje mes žvalgėmės gelbėtojo "kažkur ten": "Gelbėk mane. Išgelbėk mane. Prašau, pasirūpink manimi". Dabar pereiname į Vandenio Erą ir mokomės panerti, kad surastume gelbėtoją. Mes esame galia, kurios ieškome. Mes atsakome už savo gyvenimus.

Jei nenorite mylėti savęs šiandien, nemylėsite savęs ir rytoj, nes kokį pasiteisinimą jūs turite šiandien, tokį turėsite ir rytoj. Galbūt jūs turėsite tą patį pasiteisinimą dar 20-čiai metų į priekį ir paliksite šį gyvenimą, laikydami įsitvėrę to pasiteisinimo. Šiandien yra ta diena, kai galite save mylėti be jokių išlygų.

Aš noriu sukurti pasaulį, kuriame saugu mylėti kitus ir būti mylimiems, kur galime išreikšti, kas mes esame, ir priimti žmones be jokių nuostatų, kritikos ar prietarų. Meilė prasideda namuose. Biblija sako: „Mylėk savo artimą, kaip patį save". Pernelyg dažnai užmirštame paskutinę žodžių porą - kaip patį save. Mes tikrai negalime mylėti nieko tol, kol meilė neprasideda mūsų viduje. Meilė yra svarbiausia dovana, kurią mes galime sau dovanoti, nes mylėdami save tokius, kokie esame, neįskaudinsime savęs ir nieko nesužalosime. Nebūtų karų, gaujų, teroristų ir benamių. Nebūtų negalių, aids, vėžio, skurdo ir kančių. Tokia yra pasaulio ramybės nuoroda: turėti ramybę sau. Taika, supratimas, atleidimas, užuojauta ir labiausiai iš visų meilė. Mes turime savo galią, kad įvykdytume šiuos pasikeitimus.

Meilė yra kažkas, ką mes galime pasirinkti vietoj pykčio, neapykantos ar liūdesio. Mes galime pasirinkti meilę. Visuomet galime rinktis. Jau dabar, šiuo momentu, pradėkime rinktis meilę. Tai pati stipriausia gydanti galia, kuri egzistuoja.

Šios knygos informacija, kuri yra dalis mano paskaitų, skaitytų per paskutinius penkerius metus, tai dar vienas kūlgrindos akmuo savęs pažinimo kelyje - galimybė sužinoti šiek tiek daugiau apie save, suprasti savo prigimtį ir potencialą. Reikia mylėti save daugiau, kad galėtumėte būti nuostabios visatos meilės dalimi. Meilė prasideda mūsų širdyse, ji prasideda kartu su mumis. Leiskime mūsų meilei susijungti su mūsų planetos pakylėjimu.Louise L. Hay, sausis 1991 m.

  • Autorius: Louise L. Hay
  • Leidėjas: Gardenija
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 246
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-855-31-4

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tavyje glūdinti stiprybė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tavyje glūdinti stiprybė", Louise L. Hay. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Louise L. Hay su knyga "Tavyje glūdinti stiprybė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tavyje glūdinti stiprybė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Louise L. Hay. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tavyje glūdinti stiprybė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tavyje glūdinti stiprybė" perkama kartu