TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Teatras

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 9.53 SoldOut

Knygos "Teatras" aprašymas

Teatro primadona Džulija Lambert, pagrindinė romano herojė, išgyvenusi meilę ir nusivylimą, bando susivokti savyje ir iš naujo pažiūrėti į aplinką, kurioje ji gyvena. Patirtis ir kančios padeda jai sustiprėti kaip asmenybei ir žengti naują žingsnį kūryboje.

Romanas į lietuvių kalbą išverstas pirmą kartą."Ji ištiesė ranką į šokių salę. Šviesos buvo pritemdytos, ir iš tos
vietos, kur sėdėjo, ji atrodė dar panašesnė į sceną, kurioje vyksta
spektaklis. „Visas pasaulis yra tik teatras, o visos moterys ir vyrai
aktoriai jame. Bet tai, ką aš matau pro arką, yra iliuzija; tik mes,
aktoriai, esame realūs. Štai kur slypi atsakymas Rodžeriui. Žmonės yra
mūsų žaliava. Mes esame jų gyvenimo prasmė. Mes surenkame jų kvailus ir
lėkštus jausmelius ir padarome iš jų meną, sukuriame grožį, o jie
reikšmingi tik tuo, kad sudaro publiką, kurios reikia mūsų saviraiškai"

Viljamas Somersetas Moemas (William Somerset Maugham, 1874–1965) – britų XX a. literatūros klasikas, prozininkas, dramaturgas, publicistas. Jo romanai bei pjesės turėjo milžinišką pasisekimą Europoje ir JAV, o pats autorius garsėjo didžiuliais honorarais bei ryšiais su britų žvalgyba, kelionėmis po pasaulį bei impresionistų darbų kolekcija. 1897 m. išleidęs pirmąjį romaną „Ledi iš Lambeto“ ir pjesę, atsisakė gydytojo karjeros ir atsidėjo kūrybai. Garsiausi jo romanai – „Aistrų našta“ (1915), „Mėnulis ir skatikas“ (1919), „Pyragaičiai ir alus“ (1930), „Teatras“ (1967), „Skustuvo ašmenys“ (1944).

V. S. Moemas romanuose kaip nuolankus ateistas aiškina savo gyvenimo filosofiją ir skeptiškai samprotauja apie įgimtą žmogaus kilnumą bei inteligenciją. Tai suteikia jo kūrybai kandaus cinizmo bei žavesio.


Iš anglų k. vertė Nijolė Regina Chijenienė


Parašykite atsiliepimą apie "Teatras"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Teatras", William Somerset Maugham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar William Somerset Maugham su knyga "Teatras" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Teatras" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Somerset Maugham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Teatras" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teatras" perkama kartu