0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teatriniai pratimai ir žaidimai

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Teatriniai pratimai ir žaidimai " aprašymas

Metodinė knyga "Teatriniai pratimai ir žaidimai" skirta studentams, teatro pedagogams, režisieriams. Leidinys gali būti praktinio mokymo vadovas bei pagalbinė priemonė ir mokytojams, dirbantiems su vaikais ir jaunimu. Pateikiama daugiau kaip šimtas teatrinių pratimų aprašų, padedančių ugdyti ne tik specifinius vaidybos gebėjimus, bet ir jaunų žmonių bendravimo įgūdžius, dėmesio koncentraciją, judesių plastiškumą ir koordinaciją, vaizduotę ir kūrybiškumą, pasitikėjimą, savo vertės pajautimą ir kt.

Taip pat leidinyje "Teatriniai pratimai ir žaidimai" pateikiama nemažai teatralizuotų pamokų planų ir studentų sugalvotų originalių etiudų aprašymų.Parašykite atsiliepimą apie "Teatriniai pratimai ir žaidimai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzikos, vizualiojo meno knygos

Jūratė Grigaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Teatriniai pratimai ir žaidimai ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Teatriniai pratimai ir žaidimai " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Teatriniai pratimai ir žaidimai " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Teatriniai pratimai ir žaidimai "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Grigaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Teatriniai pratimai ir žaidimai " perkama kartu