0

Teatriniai pratimai ir žaidimai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Teatriniai pratimai ir žaidimai

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786094810480

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Teatriniai pratimai ir žaidimai " aprašymas

Metodinė knyga "Teatriniai pratimai ir žaidimai" skirta studentams, teatro pedagogams, režisieriams. Leidinys gali būti praktinio mokymo vadovas bei pagalbinė priemonė ir mokytojams, dirbantiems su vaikais ir jaunimu. Pateikiama daugiau kaip šimtas teatrinių pratimų aprašų, padedančių ugdyti ne tik specifinius vaidybos gebėjimus, bet ir jaunų žmonių bendravimo įgūdžius, dėmesio koncentraciją, judesių plastiškumą ir koordinaciją, vaizduotę ir kūrybiškumą, pasitikėjimą, savo vertės pajautimą ir kt.

Taip pat leidinyje "Teatriniai pratimai ir žaidimai" pateikiama nemažai teatralizuotų pamokų planų ir studentų sugalvotų originalių etiudų aprašymų.

Parašykite atsiliepimą apie "Teatriniai pratimai ir žaidimai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzika. Vizualusis menas

Jūratė Grigaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Teatriniai pratimai ir žaidimai , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Teatriniai pratimai ir žaidimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Teatriniai pratimai ir žaidimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Teatriniai pratimai ir žaidimai ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Grigaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Teatriniai pratimai ir žaidimai " perkama kartu