0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 7.25 SoldOut
Knygos "Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos" aprašymas
Knyga "Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos" - tai straipsnių rinkinys, skiriamas teatro srities specialistams, dirbantiems kūrybinį pedagoginį darbą su vaikais, jaunimu ir suaugusiaisiais, siekiančiais lavinti save teatru. Straipsnių rinkinio autoriai - teatro srities profesionalai praktikai, sukauptą patirtį perteikiantys Klaipėdos universiteto teatro krypties studijų programų studentams.


Parašykite atsiliepimą apie "Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Danutė Vaigauskaitė, Irena Bierontaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Danutė Vaigauskaitė, Irena Bierontaitė su knyga Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Danutė Vaigauskaitė, Irena Bierontaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Teatrinis ugdymas: aktualijos ir perspektyvos" perkama kartu