⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Technikos enciklopedija, II tomas, gabard-Ležandro simbolis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 8.69 SoldOut

Knygos "Technikos enciklopedija, II tomas, gabard-Ležandro simbolis" aprašymas

Enciklopedijoje pateikiama informacijos apie visas technikos sritis (statybą, elektroniką, ryšius, energetiką, elektrotechniką, ergonomiką, poligrafiją, geotechniką ir kasybą, medžiagotyrą, mašinų ir prietaisų gamybą, maisto, tekstilės ir kt. technologijas, transportą, kosmonautiką, automatiką, karo techniką), tiksliuosius mokslus (fiziką, teorinę ir taikomąją mechaniką, chemiją, matematiką), apie žmonių veiklos sritis, susijusias su technika (kompiuteriją, architektūrą, gamtosaugą, fotografiją, metrologiją, etnografiją, mediciną, biologiją, žemės ūkį).

Aprašomos svarbiausios technikos mokslo ir mokymo įstaigos, mokslo draugijos. Dauguma objektų apibūdinami pasaulio ir Lietuvos mastu.


"Technikos enciklopedija" skiriama visiems skaitytojams, besidomintiems technika ir tiksliaisiais mokslais.

 Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Technikos enciklopedija, II tomas, gabard-Ležandro simbolis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Technikos enciklopedija, II tomas, gabard-Ležandro simbolis", Edmundas Kazimieras Zavadskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edmundas Kazimieras Zavadskas su knyga "Technikos enciklopedija, II tomas, gabard-Ležandro simbolis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Technikos enciklopedija, II tomas, gabard-Ležandro simbolis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Kazimieras Zavadskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Technikos enciklopedija, II tomas, gabard-Ležandro simbolis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Technikos enciklopedija, II tomas, gabard-Ležandro simbolis" perkama kartu