0

Techniniai sumanymai ir kultūra

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 9,19 €*
Sutaupote: 1.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Techniniai sumanymai ir kultūra

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786090205785

2020-10-31 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Techniniai sumanymai ir kultūra" aprašymas

Šio darbo autoriaus sumanymas – įvairius požiūrius sujungti į vieną visumą, kurioje nuskaidrėtų techninės kūrybos erdvė, žmogaus ir technologijų koreliacijos, sąveika ir transformacijos. Šiuolaikinė gyvenimo sparta „įsuka“ žmogų ir „reikalauja“ produkcijos, jam nespėjant susivokti savyje ir savo aplinkoje. Tikriausiai vienas geriausių būdų kalbėti apie visas patirtis, refleksijas, rūpesčius, išeitis, perspektyvas – pasitelkti fenomenologinį metodą, E. Husserlio (1859–1938) pagrįstą ir iki mūsų dienų pasklidusį po įvairiausias žmogiškosios raiškos tyrinėjimų sritis.

Parašykite atsiliepimą apie "Techniniai sumanymai ir kultūra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Techniniai sumanymai ir kultūra, kurią skaitytojams dovanoja Rolandas Bartkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rolandas Bartkus su knyga Techniniai sumanymai ir kultūra jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Techniniai sumanymai ir kultūra patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rolandas Bartkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Techniniai sumanymai ir kultūra palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Techniniai sumanymai ir kultūra" perkama kartu