0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas AutoCAD 2014 sistema

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-07-15 dsa

z

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 3.7 SoldOut

Knygos "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas AutoCAD 2014 sistema" aprašymas

Mokomoji knyga skirta studentams, besimokantiems kompiuterinę braižybą ir dirbantiems su AutoCAD projektavimo sistema bei įsisavinusiems inžinerinės grafikos ir informatikos dalykus.
Studijuodami kompiuterinę braižybą, studentai įgyja pirmuosius darbo su grafiniais paketais įgūdžius, išmoksta braižyti brėžinius, modeliuoti trimačius objektus. Įgytos žinios taikomos tolesnėms studijoms, taip pat praktiniame darbe rengiant grafinę medžiagą.2016-07-15

z

2015-05-08

Labai gera knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas AutoCAD 2014 sistema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie vaizdą, grafiką, animaciją

Vidmantas Nenorta, Tilmutė Pilkaitė ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas AutoCAD 2014 sistema", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas AutoCAD 2014 sistema" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas AutoCAD 2014 sistema" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas AutoCAD 2014 sistema"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vidmantas Nenorta, Tilmutė Pilkaitė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas AutoCAD 2014 sistema" perkama kartu