0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas naudojant CAD sistemas

Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 2.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas naudojant CAD sistemas" aprašymas

Mokomoji knyga skirta studentams, besimokantiems kompiuterinę braižybą ir dirbantiems su AutoCAD ir Inventor projektavimo sistemomis bei įsisavinusiems inžinerinės grafikos ir informatikos dalykus. Studijuodami kompiuterinę braižybą, studentai įgyja pirmuosius darbo su grafiniais paketais įgūdžius, išmoksta braižyti brėžinius, modeliuoti trimačius parametrinius objektus. Įgytos žinios taikomos tolesnėms studijoms, taip pat praktiniame darbe rengiant grafinę medžiagą.Parašykite atsiliepimą apie "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas naudojant CAD sistemas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Inžinerinės grafikos knygos

Vidmantas Nenorta, Tilmutė Pilkaitė, Nomeda Puodžiūnienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas naudojant CAD sistemas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas naudojant CAD sistemas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas naudojant CAD sistemas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas naudojant CAD sistemas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vidmantas Nenorta, Tilmutė Pilkaitė, Nomeda Puodžiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Techninių brėžinių sudarymas ir 3D modeliavimas naudojant CAD sistemas" perkama kartu